HomeRynek outdoor

Nowy sklep marki Jack Wolfskin w Galerii Łódzkiej

Od 17 kwietnia 2013 roku entuzjaści outdooru w nowym sklepie firmy Jack Wolfskin w centrum handlowym Galeria Łódzka przy Al. Piłsudskiego 15/23 znajdą wszystko, co zapewni im funkcjonalność i komfort w najróżniejszych sytuacjach oraz optymalną ochronę przed niepogodą.

Nowy sklep o powierzchni 100 m2 oferuje bogactwo produktów dla wszystkich, którzy na zewnątrz czują się jak w domu.

 

W sklepie prezentowana jest aktualna kolekcja na lato 2013, która przynosi kilka nowości z zakresu technologii ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, jak membrana TEXAPORE oraz liczne innowacyjne produkty: firma Jack Wolfskin wprowadza w 2013 roku po raz pierwszy na rynek nieprzemakalną kurtkę softshellową, która łączy typowy komfort softshellu z nieprzemakalnością hardshellowej kurtki TEXAPORE.

Przygotowania do otwarcia nowego sklepu Jack Wolfskin w Galerii Łódzkiej (fot. Jack Wolfskin)Przygotowania do otwarcia nowego sklepu Jack Wolfskin w Galerii Łódzkiej (fot. Jack Wolfskin)

Tego lata dużo uwagi poświęcać się będzie tematom takim jak podróże i active trail, dla których stworzono wyjątkowo lekkie produkty, zachwycające maksymalną funkcjonalnością i niewielką wagą.

Także dla młodych podróżników znajdą się w kolekcji Jack Wolfskin Kids Outdoor odpowiednie, technicznie zaawansowane produkty.

Cieszymy się, że otwierając nowy sklep Jack Wolfskin, będziemy mogli oddać naszym klientom do dyspozycji doświadczony zespół sprzedawców, który służył będzie radą we wszystkich tematach związanych z outdoorem – mówi Marcin Gabryołek, który sam może poszczycić się długoletnim doświadczeniem w zakresie outdooru. – W naszym obszernym portfolio produktów znajdziemy właściwy produkt, spełniający wszystkie wymagania i odpowiedni dla wszystkich poziomów wydajności.

Nowy sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.30 do 21.00 oraz w niedziele od godz. 10.00 do 20.00.

Informacja prasowa marki Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0