HomeRynek outdoor

4F głównym sponsorem biathlonistki Moniki Hojnisz

Do mistrza świata Kamila Stocha Goryckiej dołączyła jedna z najzdolniejszych biathlonistek młodego pokolenia – Monika Hojnisz. 21-letnia brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Novym Měscie i mistrzyni Europy z Banska od teraz będzie mogła liczyć na wsparcie firmy 4F w walce o kolejne trofea.

To najlepszy rok w karierze Moniki Hojnisz. Najpierw w Czechach sięgnęła po brązowy medal mistrzostw świata w biegu ze startu wspólnego na 12,5 km, a następnie była jedną z największych gwiazd rozgrywanych w Bułgarii mistrzostw Europy, zwyciężając w biegu pościgowym na 10 km i dwa razy stając na trzecim stopniu podium (w biegu indywidualnym na 15 km i w sprincie na 7,5 km).

Monika Hojnisz (fot. Polski Związek Biathlonu)Monika Hojnisz (fot. Polski Związek Biathlonu)

Firma 4F to Sponsor Kolekcji Olimpijskiej Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a także sponsor wielu polskich związków sportowych – w tym m.in. Polskiego Związku Biathlonu.

Jako wiodący producent wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych, nie mogliśmy pozostać obojętni na talent Moniki i postanowiliśmy wziąć ją pod swoje skrzydła. Wierzymy w to, że nasze wsparcie umożliwi dynamicznie rozwijającej się reprezentantce Polski skupienie się tylko na ciężkiej pracy na treningach i ułatwi powiększanie medalowej kolekcji nadziei polskiego biathlonu – komentuje Inga Wawrzyniak-Gacek, dyrektor marketingu OTCF, właściciela marki 4F.

Informacja prasowa marki 4F

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0