HomeNowości z rynku

Arc’teryx Covert Case – torba, z którą zaczyna się przygoda

Do podróży lotniczych, ze względów bezpieczeństwa i komfortu należy mieć torbę podróżną, która jest kompaktowa, mobilna i zapewnia łatwy dostęp do zawartości. Kanadyjska marka Arc’teryx, słynąca z produkcji innowacyjnych produktów, w sezonie wiosna/lato 2013 wprowadziła serię Covert Case – toreb, które idealnie będą nadawać się w każdą podróż.

Seria Covert składa się z trzech rozmiarów toreb podróżnych, dzięki czemu każdy globtroter może wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie model. Wszystkie torby są w pełni wyściełane, posiadają dwa innowacyjne ramiona stow-away. Dzięki nim torba jest niezwykle wielofunkcyjna. Może służyć jako plecak, torba na ramię lub walizka.

Arc'teryx, torba Covert CaseArc’teryx, torba Covert Case

Wielość zastosowań sprawia, że torba jest wielofunkcyjna, oraz fantastycznie sprawdza się w terminalach lotniczych (np. podczas kontroli czy przenoszenia do przedziałów bagażowych) i każdej podróży. Gdy nie jest potrzebna – w prosty sposób można ją złożyć do bardzo małych rozmiarów.

Do serii Covert należą:

  • Covert Case C/O: standardowych rozmiarów 40 litrowa torba podróżna carry-on case, która idealnie nadaje się do lotów krajowych, na krótkie 1-3 dniowe wyjazdy.
  • Covert Case I/C/O: standardowych rozmiarów 50 litrowa torba podróżna carry-on-case, idealna podczas lotów międzynarodowych. Fantastycznie nadaje się na 2-7 dniowe podróże.
  • Covert Case C/I: standardowych rozmiarów, duża 70 litrowa torba check-in case. Niezastąpiona podczas długich podróży.

Marka Arc’teryx niezwykle starannie dobrała materiały służące do produkcji serii Covert. Każdy z elementów jest wybrany celowo i bezkompromisowo.

Niskopołyskowy nylon 500D i silikon 6,6mm PU, sprawia, że torby charakteryzują się niezwykłą odpornością na ścieranie i zniszczenie, ponadto są specjalnie zabezpieczone przed wszelkimi niekorzystnymi warunkami jakie mogą spotkać bagaż w podróży – brudem, wodą czy śniegiem.

Należy zaznaczyć, że seria Covert Case została wyróżniona w 2012 roku prestiżową nagrodą Gold Award podczas trwania targów OutDoor w Friedrichshafen (Niemcy).

 

Opływowy, prosty i elegancki wygląd sprawia, że seria Covert pozwala: „wziąć więcej i nosić mniej”. To hasło stało się mottem przewodnim podczas projektowania tego produktu.

Wszystkie modele tej serii są już dostępne w sklepie internetowym Outdoorzy.pl

Informacja prasowa sklepu Outdoorzy.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0