HomeNowości z rynku

Lekki bagaż z nową kolekcją odzieży Icebreaker na lato 2013

Firma Icebreaker, producent innowacyjnej odzieży z wełny merynosów, wita lato 2013 prezentacją linii damskich topów wykonanych z najlżejszego w dotychczasowej produkcji włókna merino. Atrakcyjna kolekcja łączy niezwykłe właściwości wełny merino ze stylistyką podążającą za najnowszymi trendami mody.

Wełna merino oddycha, jest bardzo delikatna dla skóry i długo odporna na zapachy, dzięki czemu świetnie sprawdza się w podróży. Jedna koszulka może służyć bez prania przez wiele dni, bez uszczerbku dla powonienia. W nowej linii lekkich ubrań Willow można znaleźć top bez rękawów, top z rękawem ¾, tunikę i chustę. Uszyte z lekkiej dzianiny i lekko dopasowane ubrania linii Willow są miękkie jak jedwab i bardzo przewiewne.

Ubiory Willow są wykonane z materiału zawierającego 90% włókien merino najwyższej jakości i 10% nylonu gwarantującego wytrzymałość i trwałość. Stylowe detale to między innymi splecione ramiączka w pasiastym topie bez rękawów Willow Tank o śmiałych kolorach oraz szeroki golf w topie Willow z rękawem ¾.

Zaledwie 120 g materiału w linii Willow wpisuje się w najnowszy trend, faworyzujący ubrania lekkie jak piórko — mówi Rob Achten, Dyrektor Kreatywny i Wiceprezes ds. Produktów firmy Icebreaker. – Jest to najlżejsze, najbardziej miękkie włókno merino, jakie dotąd wyprodukowaliśmy. Ubiory Willow są miękkie w dotyku, chłodzą w czasie upału i pięknie układają się na ciele. Oznacza to, że będą doskonale służyć w podróży, ia także w mieście podczas nadchodzącego lata.

Odporność na zakapachy, która jest naturalną cechą wełny merino pozwala także ograniczyć liczbę zabieranych w podróż ubrań do minimum – jedną koszulkę można spokojnie nosić przez tydzień bez prania. Icebreaker dodaje też do kolekcji odzieży codziennej i podróżnej Journeys na sezon wiosna/lato 2013 nowe sukienki, rozpinane sweterki i chusty. 

Sukienka owijana Harmony ma kontrastującą lamówkę wokół łagodnego dekoltu w kształcie litery V, a sukienka Pizzario w letnie paski ma szeroki golf, kimonowe rękawy i zawiązywany pasek z tego samego materiału. Najnowsze ubiory nadające się na lekką warstwę zewnętrzną to owijana chusta Villa Wrap, stylowy sweterek Villa Cardigan, przycięty Via Cardigan oraz nieco dłuższy, delikatnie układający się Vista Hood. Nowy dodatek w linii Icebreaker Black Sheep, która zawiera najwyższej klasy gęsto dziane swetry, to Athena LS Scoop, dostępna w wersji z modnymi kolorowymi paskami, jak również w klasycznej czerni. 

Najnowsza kolekcja firmy Icebreaker proponuje paletę energetycznych, jaskrawych kolorów z dopełniającymi je odcieniami pastelowymi. Firma współpracowała z trójką zaproszonych artystów, aby odświeżyć swoją inspirowaną naturą grafikę, tworząc ubiory o wydrukach aktywnych i zabawnych, prezentujących fuzję kontrastowych pomysłów w nowy i zaskakujący sposób.

Informacja prasowa marki Icebreaker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0