HomeNowości z rynku

Nowość w stajni Rock Pillars – Ghost QC

Marka Rock Pillars wprowadza nowy, uniwersalny model butów wspinaczkowych – Ghost QC. But posiada płaską podeszwę i lekką asymetrię, dzięki czemu stopy nie męczą się nawet podczas długiej wspinaczki. Doskonałą oddychalność zapewnia naturalna skóra. 

Rock Pillars dołożył wszelkich starań, aby but pomimo wygody, był jak najbardziej dopasowany. W połączeniu z wyjątkowo przyczepną gumą Grippin EDGE, Ghost QC zapewnia bardzo dobre czucie stopni. 

Rock Pillars, buty Ghost QCRock Pillars, buty Ghost QC

Ghost wydaje się dobrą propozycją zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących wspinaczy.

Dzięki komfortowi noszenia i lekkiej asymetrii będzie służył początkującym o nieprzyzwyczajonych stopach. Natomiast dzięki dobrej gumie może być z powodzeniem używany przez doświadczonych wspinaczy, którzy również docenią jego wygodę na długich drogach.

Z pewnością dobrze sprawdzi się na długich drogach sportowych, wielowyciągowych oraz oczywiście w górach.

Guma Grippin EDGE jest najlepszą mieszanką Rock Pillars, stosowaną również w takich modelach jak Zerocks, Pearl czy Rebel. Dzięki niej Ghost będzie bardzo dobrze pracował na tarcie na płytach oraz wyślizganych stopniach.

Wysoka guma na pięcie oraz jej mocne dopasowanie umożliwiają również sprawne haczenie pięty. Za to specjalna guma na czubku buta ułatwi podhaczanie palców. 

Nowy but Rock Pillarsa posiada dwie szlufki ułatwiające zakładanie i ściąganie buta oraz przeciwstawne rzepy. Dzięki nim mocno i szybko dopasujemy buta. Duży i wygodny „język” dodatkowo podnosi komfort i poprawia dopasowanie.

Rock Pillars Ghost QC

  • Cholewka: Naturalna skóra
  • Kolor: Zielony
  • Kopyto: Basic – płaska podeszwa oraz lekka asymetria
  • Śródpodeszwa: Suflex 1,4 mm
  • Podeszwa: Grippin EDGE 1,4 mm
  • Waga: 464 g (7UK) 
  • Cena: 299 zł

Informacja prasowa Snap Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0