HomeNowości z rynku

Nowa kolekcja marki Merrell na sezon jesień/zima 2013

Jesienne przechadzki i zimowe wędrówki wymagają starannego przygotowania. Kiedy pogoda zaczyna płatać figle, zarówno w mieście jak i w terenie potrzeba sprawdzonego obuwia. Nowa kolekcja marki Merrell na sezon jesień/zima 2013 to buty dla kobiet i mężczyzn, dostępne w dwóch liniach: Active Lifestyle – produkty typowo miejskie oraz Outdoor. Trzecia linia Kids została dedykowana najmłodszym odkrywcom.

Merrell, kolekcja jesień/zima 2013Merrell, kolekcja jesień/zima 2013

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to podstawa filozofii marki Merrell. Dzięki produktom Merrell, niezależnie czy jesteś w mieście czy na górskim szlaku, będziesz czerpać jeszcze większą przyjemność z czasu spędzonego poza czterema ścianami. Nawet w nowicjuszach modele z kolekcji jesień/zima 2013 obudzą ducha odkrywcy. Obuwie oraz odzież Merrell cechuje zastosowanie zaawansowanych technologii, ciekawe wzornictwo oraz staranne wykończenie.

Linia Outdoor, a w niej obuwie do hikingu, trekingu i pieszych wędrówek to najlepiej rozpoznawalne produkty marki Merrell. Zastosowano w nich zaawansowane rozwiązania technologiczne, które zapewnią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak chłód czy wilgoć.

Merrell, kolekcja jesień/zima 2013Merrell, kolekcja jesień/zima 2013

Większość produktów z tej linii posiada podeszwy M-Select Grip gwarantujące dobrą przyczepność na suchej i mokrej powierzchni, niezależnie od nierówności terenu. Buty dedykowane dłuższym wyprawom turystycznym, sprawdzą się również w mieście, kiedy śnieg zasypie chodniki i ulice.

Linia Acitive Lifestyle powstała, aby sprostać wymagającym gustom mieszkańców miast, którzy dzielą dzień pomiędzy pracę a aktywny wypoczynek. Zadowoli wszystkich, którzy cenią innowacyjność oraz indywidualizm.

Buty z linii Merrell Active Lifestyle zostały zainspirowane miejskim krajobrazem a zdecydowane akcenty kolorystyczne ożywiają typowo miejską, neutralną gamę barw, w której zostały utrzymane modele z tej linii.

Linia Kids to propozycje dla najmłodszych. Maluchy pokochają najnowsze modele w żywych kolorach. Zastosowane technologie dbają o stopy dzieci, gwarantując wygodę i bezpieczeństwo.

Buty Merrell zapewnią dzieciom komfort przez cały czas spędzony na dworze, podczas długich jesiennych spacerów po wilgotnych liściach i zimowych harcach w śniegu.

Obuwie i odzież Merrell z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2013 będzie dostępna w sklepach w całej Polsce. Lista sklepów znajduje się na stronie www.merrell.pl

Informacja prasowa marki Merrell

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0