HomeNowości z rynku

Ruszyła akcja „Moko dla dzieci”

Już po raz drugi ruszamy z akcją „MOKO dla dzieci”. Tym razem podjęliśmy współpracę ze STOWARZYSZENIEM WIOSNA, AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI, MANKO oraz SAPR.

Zasady akcji są proste : każdy, kto zakupi produkty firmy Marmot lub Patagonia o wartości  min. 600 zł (dotyczy towarów nie objętych promocją) w sklepie Moko przy ulicy Zyblikiewicza 2 w Krakowie lub przez sklep internetowy www.e-moko.pl sprawi, że jedna dziecięca zimowa kurtka trafi do potrzebującego dziecka przebywającego w rodzinnych placówkach opiekuńczych w Polsce.

Każda góra jest wyzwaniem, a zdobyty szczyt to sukces. Pomóż dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, która pomaga 1400 dzieciom z całej Polski w tym 90 wychowującym się na co dzień w rodzinnych placówkach opieki zastępczej.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI nie zmienia świata, w którym żyje dziecko, ale daje mu siłę by potrafiło sobie w nim poradzić. Dzięki systemowi motywatorów zmiany i całorocznej opiece wolontariusza-tutora, dzieci dowiadują się, że są ważne i wyjątkowe, że każde z nich może stać się KIMŚ!

Dzieci, przebywające pod opieką AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, to dzieci które mimo młodego wieku zostały ciężej doświadczone przez los, niż nie jeden dorosły. Mają niskie mniemanie o sobie, są zniechęcone do pracy, zastraszone, albo po prostu zagubione. I właśnie dla tych dzieci sklep Moko organizuje tę wyjątkową akcję. Na zimowe kurtki czeka 90 dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka z Krakowa, Poznania, Trójmiasta.

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc podopiecznym  AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, zapraszamy na zakupy do sklepu Moko mieszczącego się na ul. Zyblikiewicza 2 lub na www.e-moko.pl. Przy zakupach wystarczy podać hasło akcji.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja prasowa sklepu MOKO 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0