HomeRynek outdoor

4F rozpoczyna współpracę z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki

Na konferencji prasowej zorganizowanej w Centrum Olimpijskim, Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – Jerzy Skucha oraz Prezes OTCF sp. z o.o. (właściciel marki 4F) – Igor Klaja podpisali umowę o współpracy.

Umowa zakłada, że w ciągu najbliższych 4 lat zawodnicy, członkowie sztabów szkoleniowych i przedstawiciele związku na oficjalnych imprezach oraz treningach występować będą w strojach sygnowanych logiem 4F.

Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - Jerzy Skucha oraz Prezes OTCF Igor Klaja podpisują umowę (for. Marek Biczyk)Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – Jerzy Skucha oraz Prezes OTCF Igor Klaja podpisują umowę (for. Marek Biczyk)

Na potrzeby współpracy przygotowana została dedykowana kolekcja, obejmująca zarówno odzież reprezentacyjną, startową, jak i treningową. Kolekcja utrzymana jest oczywiście w biało – czerwonych barwach, z motywem orła i napisem Polska.

Jerzy Skucha, Prezes PZLA: Decydując się na współpracę z 4F wzięliśmy pod uwagę doświadczenie sportowe, które posiada firma. Nie bez znaczenia był także fakt posiadania szerokiego zaplecza produkcyjnego w Polsce, co pozwala reagować w czasie rzeczywistym na potrzeby sportowców. Wybraliśmy jakość, nowoczesne technologie, które na pewno podczas treningów i startów będą dobrze służyć zawodnikom.

Komentuje Igor Klaja, Prezes OTCF sp. z o.o.: 4F to marka obecna wszędzie tam, gdzie widać pasję do sportu, zmagania o najlepsze wyniki. Współpraca z PZLA to kolejny krok na naszej drodze współpracy ze Związkami Sportowymi i wspieraniu polskich sportowców. To wielki zaszczyt móc oglądać czołowych polskich zawodników, którzy na arenie międzynarodowej walczą o kolejne sukcesy i medale w strojach naszej marki.

Umowa obowiązuje do 2016 roku, jej wartość nie została ujawniona. Zawodnicy PZLA w strojach marki 4F występowali już w 32. Halowych Mistrzostwach Europy w Goeteborgu, 4. Drużynowych Mistrzostwach Europy w Gateshead oraz Mistrzostwach Europy Juniorów w Rieti.

4F to marka, która aktywnie wspiera polski sport i sportowców. Od wielu lat współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Polskim Związkiem Biathlonowym.

Angażuje się także w sponsoring indywidualny, ambasadorami marki są Mistrz Świata w Skokach Narciarskich – Kamil Stoch, objawienie biathlonowe sezonu 2012/2013 – Monika Hojnisz oraz utytułowana zawodniczka kolarstwa szosowego i górskiego – Paula Gorycka.

Obecnie 4F posiada 97 sklepów monobrandowych, zlokalizowanych w całej Polsce.

Informacja prasowa 4F

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    4F. Powodzenia – i wielkie brawa za sukcesy dla 4F. Oby tak dalej