HomeNowości z rynku

Nowe plecaki marki NEVERLAND już w sprzedaży

Polska firma NEVERLAND nie zwalnia tempa. Do sprzedaży właśnie trafiły cztery niezwykle interesujące produkty tej marki. Najnowsze plecaki mają stanowić kompromis pomiędzy wszechstronnością, dobrą jakością wykonania a przystępną dla konsumentów ceną.

Największy z oferowanych plecaków to OZONE 32 – w pełni funkcjonalny i praktyczny plecak turystyczny, który idealnie sprawdzi się podczas jedno i kilkudniowych wycieczek.

Neveralnd, plecak Ozone 32Neveralnd, plecak Ozone 32

Plecak posiada pojemną komorę główną z górnym dostępem, wygodny system nośny z pasem biodrowym i piersiowym, mocowanie na kijki trekkingowe czy system do mocowania bukłaka. Na uwagę zasługuje także jego niska waga – zaledwie 650 g.

ATLAS 25 to sprawdzona, niezwykle praktyczna konstrukcja plecaka miejsko/turystycznego. Boczne siateczkowe kieszonki, duża przestrzeń bagażowa oraz mniejsza kieszonka przednia na najważniejsze przedmioty. Ponadto wyjście słuchawkowe i troki kompresyjne sprawiają, że plecak ten jest idealny niezależnie od sytuacji.

Neveralnd, plecak Atlas 25Neveralnd, plecak Atlas 25

Kolejną propozycją marki Neverland jest typowo miejski plecak SCORPIO 22. Do jego największych zalet (oprócz ciekawego designu) należy ochronna przegroda na laptopa o przekątnej do 15,4 cala.

Neveralnd, plecak Scorpio 22Neveralnd, plecak Scorpio 22

Prócz tego plecak posiada osobną kieszeń ochronną (np. na zasilacz czy myszkę), organizer i wewnętrzną kieszeń na zamek (na wartościowe rzeczy). Nie zapomniano o wyjściu słuchawkowym, bocznych, siateczkowych kieszonkach czy elementach odblaskowych poprawiających bezpieczeństwo.

Ostatni z nowych plecaków – TYTAN 22 to plecak o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Równie dobrze sprawdzi się podczas codziennego użytkowania jak i podczas wycieczek górskich, czy też wypraw rowerowych.

Neveralnd, plecak Tytan 22Neveralnd, plecak Tytan 22

Posiada łatwodostępną komorę główną oraz dwie mniejsze kieszenie przednie z organizerem (idealne na mniejsza przedmioty). Na uwagę zasługują także wygodne szelki o anatomicznym kształcie oraz pas piersiowy i system mocowania bukłaka. Ponadto TYTAN 22 posiada aluminiowy stelaż dodatkowo usztywniający plecy (demontowany).

Wśród nowej oferty plecaków marki Neverland bez wątpienia każdy znajdzie plecak odpowiedni dla siebie!

Informacja prasowa marki Neverland 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0