HomeRynek outdoor

Dla pracodawców i poszukujących pracy – nowa zakładka na 4outdoor.pl

Dla tych, którzy szukają pracowników w branży outdoorowej oraz dla tych, którzy swoją pasję outdoorową chcą połączyć z pracą w branży, uruchomiliśmy nową zakładkę „Praca” w głównym menu naszego portalu.

Oferty pracy pojawiały się i pojawiają na łamach 4outdoor.pl, jednak nierzadko ginęły w gąszczu innych informacji. Teraz będzie je można łatwo znaleźć – wszystko jest w jednym miejscu, w zakładce „Praca”.

Zachęcamy firmy z branży outdoor do przesyłanie informacji o prowadzonych rekrutacjach, zarówno w przypadku pracowników sklepów, jak i stanowisk kierowniczych w firmach. Informacje należy przesyłać na adres: az@4outdoor.pl.

Wszystkich zainteresowanych pracą zapraszamy do sprawdzania ofert i aplikowania na najciekawsze. Powodzenia!

Redakcja 4outdoor.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 5
 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  praca. Droga redakcjo. Rynek pracy to również pracownicy, którzy szukają zatrudnienia. Byłoby świetnie gdyby była możliwość umieszczania ogłoszeń osób poszukujących pracy w branży.
  J.

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   Ano zgadza się. Powiem. Ano zgadza się. Powiem więcej: jest grono fachowców czyhających na oferty, a tymczasem nikt nawet nie zadaje sobie trudu żeby zapoznać się z ich kwalifikacjami. Mało tego: nie ma kto ich zweryfikować. Bo kto z przeprowadzających rozmowy zna się na sprzęcie? Zamiast tego „szpece” od rekrutacji zadaja miliony bzdurnych podchwytliwych pytań przygotowanych przez innych „szpeców” od hiumanrizercz… Wskutek tego pracę dostają studenci z zerową wiedzą. A może i lepiej bo taniej.Tylko kto najbardziej cierpi jak sklep/sieć pada? Panowie i Panie decydenci postarajcie się o jakieś sensowne mechanizmy..

   • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    Studenci z zerową wiedzą?. Studenci z zerową wiedzą… co za rozgoryczenie :D, a może lekka zazdrość że ktoś potrafi połączyć studiowanie z pasją i pracą?
    Pozdrawiam i życzę więcej życzliwości przyda się w życiu i 'na trasie’.
    B.

   • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    Biedaczek :-). Taki fachowiec od sprzętu a nie dostał pracy… co za niesprawiedliwość!
    Wyobraź sobie Panie Fachowcu, że czytanie internetu i przejście kilku szlaków nie czyni z człowieka fachowca od sprzętu. A nawet fachowiec od sprzętu nie musi być wymarzonym pracownikiem…

   • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    Mówiąc „student” mam na myśli. Mówiąc „student” mam na myśli tanią siłę roboczą proszę Państwa. Specjalnie napisałem „z zerową wiedzą”, a nie „z dużą wiedzą”. Proszę przyswajać to co jest napisane a nie to co chcecie przeczytać. Chyba dawno nie byliście z sklepie 😉

    Mówiąc „fachowiec” mam na myśli człowieka z doświadczeniem w sprzedaży sprzętu sportowego. Fach to inaczej zawód, a nie znajomość sprzętu – paniał różnicu? To, że jedno bez drugiego nie ma w tym przypadku racji bytu to zupełnie inna sprawa.

    Mnie osobiście takie zatrudnienie już nie interesuje więc darujcie sobie kolejne nadinterpretacje, ale to część mojego doświadczenia zawodowego, więc mogę się wypowiedzieć.

    Poza tym odzywając się do kogoś za pośrednictwem internetu warto wziąć pod uwagę że nie wiadomo kim jest rozmówca. Więc mam nadzieję, że i Ty przeszedłeś/aś już parę szlaków 😉