HomeRynek outdoor

Marka Tierra rozpoczyna sprzedaż w Polsce

Tierra jest znana nie tylko z dostarczania odzieży wyprawowej podczas szwedzkich ekspedycji na Mount Everest i K2, jest również synonimem najwyższej jakości odzieży, przygotowanej zarówno w góry wysokie jak i na co dzień do miasta. Marka Tierra właśnie rozpoczyna sprzedaż swoich produktów  w Rosji, na Węgrzech, w Czechach i w Polsce.

Produkty tej marki są zaprojektowane na trudne warunki pogodowe i niskie temperatury. Tierra była jedną z pierwszych skandynawskich marek, które rozpoczęły pracę z firmą Gore, używając w swoich wyrobach najlepszych dostępnych membran.

Tierra, kurtka Scirocco Active JacketTierra, kurtka Scirocco Active Jacket

Znaki szczególne produktów Tierra to: czyste cięcie, techniczny krój, wiele użytecznych rozwiązań. Marka skupia się raczej na funkcjach niż na modzie, dlatego niektóre detale, takie jak duże kieszenie, w pełni regulowany kaptur i dwustronne zamki z zabezpieczeniem, zawsze znajdują się w modelach tej firmy. Tierra nie lubi kompromisów, dlatego na etapie projektowania odzieży stara się korzystać z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, membran i nowinek technicznych.

Kolekcja odzieży marki Tierra jest podzielona na cztery grupy produktowe, w zależności od celu użytkownika:

Acent – Z nartami, w uprzęży, z czekanem czy bez, głównym celem aktywności jest dotarcie na szczyt.

Descent – Można równie dobrze wejść lub wspiąć się, ale czy nie łatwiej jest po prostu wjechać na szczyt? Głównym celem aktywności jest to co cię czeka potem – jazda w dół.

Pulse – Odzież przeznaczona do aktywności mocno podnoszących tętno, takich jak: trail running, speed hiking, kolarstwo górskie, kajakarstwo górskie.

Life – Techniczna odzież zewnętrzna przeznaczona do aktywnego użycia, może być jednak z powodzeniem noszona na co dzień w biurze.

Od września produkty marki Tierra będzie można znaleźć w trzech sklepach: Polar Sport Kraków, Alpin Sklep Warszawa i Skalnik Wrocław.

Tierra, kurtka Rockette JacketTierra, kurtka Rockette Jacket

Strony interenetowe marki:

http://www.tierra-products.com

http://facebook.com/tierraproducts

Więcej informacji można uzyskać u przedstawiciela:

HBMM
ul. Szczepankowo 99
61-306 Poznań
Tel. 61 835 46 92
info@hbmm.pl

Informacja prasowa marki Tierra

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0