HomeNowości z rynku

The North Face Surge II Charged – naładuj telefon i laptopa w plecaku!

The North Face przedstawia plecak Surge II Charged wyposażony w system JoeyT1 umożliwiający szybkie naładowanie urządzeń elektronicznych.

The North Face Surge II Charged spełnia wszystkie wymagania podróżników i miłośników sportu, którzy zawsze chcą mieć łączność ze światem, niezależnie od okoliczności i warunków pogodowych. Dzięki wytrzymałej, odpornej na wilgoć i zgniecenie baterii oraz ultralekkiemu, wbudowanemu w plecak mechanizmowi JoeyT1 można szybko naładować urządzenia elektroniczne.

The North Face, plecak Surge II ChargedThe North Face, plecak Surge II Charged

Dopasowane do anatomii paski na ramiona oraz pas biodrowy wraz z panelem zmniejszającym obciążenie kręgosłupa posiadają certyfikat ACA (American Chiropractor Association).

The North Face Surge II Charged został nagrodzony tytułem „Gold Winner” w kategorii toreb i plecaków na ISPO 2013, najważniejszych targach branży outdoorowej na świecie.

Wykorzystujemy coraz więcej urządzeń elektronicznych, a co za tym idzie problem z rozładowanymi bateriami staje się codziennością. Ten plecak oferuje doskonałe rozwiązanie, które moim zdaniem pojawi się wkrótce w wielu innych tego typu produktach – uzasadnił wybór Hannes Zösmayr, członek jury na targach ISPO.

Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie: www.thenorthface.com

Informacja prasowa marki The North Face

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0