HomeRynek outdoor

Nowy sklep firmy Jack Wolfskin w Magnolia Park we Wrocławiu

Od 11 września 2013 pasjonaci outdooru znajdą w nowym sklepie firmy Jack Wolfskin w Magnolia Park najlepsze wyposażenia dla najróżniejszych aktywności na świeżym powietrzu. W ulokowanym na parterze centrum handlowego sklepie na 129 m² prezentowane są produkty zapewniające funkcjonalność i komfort dla wszystkich, którzy na zewnątrz czują się jak w domu. 

W nowym sklepie w Magnolia Park klienci mogą zapoznać się z aktualną kolekcją na zimę 2013/14, której główną cechą jest ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i zimnem.

Do szczególnie aktywnych zastosowań na lodzie i śniegu firma Jack Wolfskin oferuje kurtki softshellowe uszyte z nowego materiału TEXAPORE SOFTSHELL, łączące w sobie komfort noszenia softshellu z typową dla kurtek hardshellowych TEXAPORE nieprzemakalnością.

Liczne nowości wśród produktów puchowych, produktów z włókien syntetycznych oraz z polaru zapewniają optymalne zatrzymywanie ciepła, zachwycając jednocześnie modnym wzornictwem i żywymi kolorami.

Dla amatorów aktywności na śniegu – w tym narciarstwa – wprowadzono na rynek całkowicie nową, zgraną kolorystycznie linię odzieży, która dzięki właściwościom ocieplającym, oddychalności i nienasiąkalności doskonale nadaje się do uprawiania sportów zimowych.

Sklep marki Jacke Wolfskin w Magnolia Park we WrocławiuSklep marki Jacke Wolfskin w Magnolia Park we Wrocławiu

Szczególnie polecane produkty to buty przystosowane do uprawiania modnej aktywności sportowej, jaką są wędrówki na rakietach śnieżnych.

Bardzo się cieszę, że wraz z doświadczonym zespołem sprzedażowym mogę zaoferować naszym klientom bogate portfolio produktów firmy Jack Wolfskin w naszym nowym sklepie, chętnie służę także radą. Dzięki naszym wspaniałym i przede wszystkim bardzo funkcjonalnym produktom, z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego, kto planuje podróż lub inną aktywność outdoorową – stwierdza manager Marcin Gabryołek.

Sklep marki Jacke Wolfskin w Magnolia Park we WrocławiuSklep marki Jacke Wolfskin w Magnolia Park we Wrocławiu

W ramach otwarcia nowego punktu we Wrocławiu firma Jack Wolfskin zaprezentowała nową koncepcję sklepu, który łączy w sobie zorientowanie na klienta, odpowiedzialne gospodarowanie zasobami oraz klimatyczne elementy odzwierciedlające ducha marki. Przy wyborze materiałów oraz koncepcji pomyślano ponadto o tym, aby pozostawić możliwie jak najmniejszy ślad w środowisku.

Sklep jest otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9 do 21.

Informacja prasowa marki Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0