HomeRynek outdoor

Pomóż oszacować polski rynek outdoor – dołącz do prostego badania

Zapraszamy wszystkie sklepy outdoorowe do udziału w ankiecie, która mamy nadzieję, pozwoli na lepsze oszacowanie rynku outdoor. Pytania zawarte w ankiecie nie są skomplikowane, a ich wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. 

To pierwsza tego typu ankieta stąd jej zakres nie jest zbyt szeroki. Mamy jednak nadzieję, że ta formuła spotka się z Waszym zainteresowaniem i co za tym idzie będziemy mogli w przyszłości rozwijać tematykę ankiet, również o informacje dotyczące sprzedaży produktów. 

Wyniki ankiety opublikujemy na stronach 4outdoor.pl oraz w szerszym raporcie w magazynie 4outdoor Biznes

Wyniki zostaną zaprezentowane w formie zbiorczej – redakcja 4outdoor nie będzie publikowała indywidualnych ankiet ze sklepów w jakiejkolwiek formie. Przekazane w ankiecie informacje z poszczególnych sklepów nie zostaną również udostępnione innym podmiotom. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o polskim rynku outdoor – weź udział w ankiecie!

Ankieta dostępna jest TUTAJ. Zapraszamy! 

Redakcja 4outdoor

Sklepy zainteresowane udziałem w barometrze 4outdoor prosimy o kontakt email – pt@4outdoor.pl. Z kolei sklepy, które nie otrzymują papierowej wersji magazynu 4outdoor lub newslettera, a chciałyby mieć dostęp do tych wydawnictw prosimy o wpisanie w ankiecie adresów do wysyłki.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0