HomeImprezy outdoor

Polish Outdoor Group na Przeglądzie Filmów Górskich

Na odbywającym się w dniach od 19 do 22 września Przeglądzie Filmów Górskich w Lądku Zdroju gości stowarzyszenie Polish Outdoor Group. Przedstawiciele POG będą przeprowadzać badanie ankietowe, szkolić z podstaw outdoorowego sprzętu, będzie można także wygrać atrakcyjne nagrody i podyskutować z ekspertami.

W namiocie POG w miasteczku festiwalowym wszyscy chętni zaproszeni są do wypełnienia prostej i anonimowej ankiety dotyczącej używanego sprzętu outdoorowego.

Każdy, kto wypełni ankietę otrzyma kupon uprawniający do wylosowania jednej z nagród ufundowanych przez firmy outdoorowe – członków POG. Do wygrania m.in. softshelle, kurtki, czapki zimowe i wiele innych gadgetów. Losowanie nagród odbędzie się podczas niedzielnego zakończenia festiwalu.

Odbędą się także sprzętowe szkolenia, które przeprowadzą przedstawiciele sklepu zrzeszonego w POG – Woda Góry Las. Głównym tematem będą plecaki – zostaną pokazane różne systemy nośne, z prezentacją wad i zalet każdego z nich, odbędzie się również test plecaków z obciążeniem 5-10-15 kg.

Nie zabraknie dyskusji i porad również na inne sprzętowe tematy interesujące uczestników festiwalu. Zapraszamy wszystkich głodnych outdoorowej wiedzy!

Polish Outdoor Group

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0