HomeNowości z rynku

Nie daj się jesieni! – kolekcja DRY marki BRUBECK

Uprawiając sport w okresach przejściowych, tj. wiosną i jesienią, dużo łatwiej o przegrzanie lub zaziębienie, dlatego tym większą uwagę trzeba zwrócić na odpowiedni strój. Kolekcja DRY marki Brubeck powstała specjalnie z myślą o takich specyficznych warunkach.

Dzięki kolekcji DRY skóra może swobodnie oddychać nawet podczas intensywnej aktywności. DRY to uniwersalna grupa cienkiej bielizny, zapewniającej komfort w trudnych dla organizmu warunkach. Może stanowić samodzielny element odzieży lub pierwszą warstwę w chłodniejsze dni. Te wykonane w technologii bezszwowej ubrania wyprodukowane są z dwuwarstwowej dzianiny, co gwarantuje szybkie odprowadzanie potu na zewnątrz i utrzymywanie optymalnej termoregulacji skóry nawet podczas najbardziej wyczerpujących treningów. Ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami zapewniają właściwości bakteriostatyczne. Dzianina nie podrażnia i nie uczula.

Na kolekcję DRY składają się: koszulka z krótkim rękawem, bluza i spodnie. Wszystkie elementy nadają się do różnych popularnych form aktywności fizycznej. Zastosowanie znajdą zarówno u sympatyków biegania, turystyki rowerowej, wspinaczki, ale i nurkowania, paralotniarstwa czy dyscyplin zimowych. Więcej informacji na temat kolekcji DRY firmy Brubeck znaleźć można na stronie www.brubeck.pl

BLUZA UNISEX

Rozmiar: S, M, XXL

Kolor: czarny

Cena: 98,90 zł

SPODNIE UNISEX

Rozmiar: S, M, XL, XXL

Kolor: czarny

Cena: 75,90zł

KOSZULKA UNISEX

Rozmiar: S, M, L, XL, XXL

Kolor: czarny

Cena: 79,99 zł

Więcej na: www.brubeck.pl

Informacja prasowa marki Brubeck

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0