HomeNowości z rynku

Puchar Dziennikarzy i nagroda w kategorii Bezpieczeństwo – nowości Thule nagrodzone na targach Bike-Expo 2013

Podczas tegorocznej edycji targów rowerowych Kielce Bike-Expo po raz kolejny przyznano nagrody dla najlepszych produktów prezentowanych na imprezie. Dwie z nich przypadły w udziale szwedzkiej firmie Thule – w kategorii Bezpieczeństwo wyróżniono dziecięcy fotelik rowerowy Thule RideAlong, zaś prestiżowy Puchar Dziennikarzy za Najlepszy Produkt Targów Bike-Expo 2013 otrzymał kufer do transportu rowerów Thule RoundTrip Pro.

Bike-Expo to największe targi rowerowe w Polsce i jedna z największych imprez targowych w Europie – tegoroczna edycja odbyła się w dniach 3-5 października. Podobnie jak w poprzednich latach, w Kielcach zjawili się przedstawiciele największych firm z branży rowerowej, dziennikarze oraz klienci indywidualni.

Stoisko Thule na targach Bike-Expo 2013Stoisko Thule na targach Bike-Expo 2013 (fot. Michał Gałczyński)

Dodajmy, że tradycją Bike-Expo jest przyznawanie nagród dla najciekawszych, najbardziej innowacyjnych i najlepszych produktów prezentowanych na targach. W tym roku dwie z tych nagród przyznano nowym produktom firmy Thule:

Puchar Dziennikarzy za Najlepszy Produkt Targów Bike-Expo 2013 otrzymał kufer do transportu rowerów Thule RoundTrip Pro, zaprojektowany z myślą o przewożeniu jednośladow np. w samolocie. Kufer wyposażony jest w innowacyjny, zintegrowany uchwyt montażowy, który ułatwia demontowanie i montowanie roweru przed i po podróży.

Thule RoundTrip ProThule RoundTrip Pro

W czasie transportowania jednośladu uchwyt znajduje się w kufrze – pełni tam funkcję ramy, do której solidnie zamontowane są poszczególne elementy roweru. Dzięki temu nowy produkt Thule gwarantują bezpieczne transportowanie roweru.

Warto podkreślić, że Puchar Dziennikarzy Bike-Expo 2013 jest już drugim prestiżowym wyróżnieniem, którą zdobył Thule RoundTrip Pro – w sierpniu na targach Eurobike 2013 we Friedrichshafen nowemu produktowi Thule przyznano nagrodę Eurobike Award for Best Accessory.

W kategorii Bezpieczeństwo nagrodzono fotelik rowerowy Thule RideAlong – czyli prawdopodobnie najprostszy w instalacji produkt tego typu, zapewniający dziecku pełne bezpieczeństwo oraz komfort. RideAlong jest obecnie jedynym dostępnym na rynku fotelikiem rowerowym, w którym paski przytrzymujące dziecko zostały pokryte miękką okładziną (co sprawia, że szyja malucha nie ma kontaktu z ich twardymi krawędziami).

Thule RideAlongThule RideAlong

Fotelik wyposażony jest również w specjalne „skrzydełka”, zabezpieczające w ręce dziecka przed przyciśnięciem lub otarciem; jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu również dla rodzica – wszystkich czynności regulacyjnych można dokonać jedną ręką.

Atutem Thule RideAlong jest również możliwość wygodnego regulowania pozycji i pochylenia, a także uniwersalna obejma montażowa, pozwalająca na zamontowanie/zdemontowanie fotelika dosłownie w sekundę (kompatybilna ze zdecydowaną większością ram rowerowych).

Wręczenie pucharu dla Thule na targach Bike-Expo 2013Wręczenie pucharu dla Thule na targach Bike-Expo 2013

O Thule

Firma Thule powstała w Szwecji w roku 1942. Zgodnie z firmowym motto – Bring your life – Thule oferuje szeroki asortyment produktów, które ułatwiają aktywnym użytkownikom wygodne, bezpieczne i efektywne transportowanie sprzętu sportowego i bagażu, a także przewożenie dzieci. W ofercie firmy znaleźć można bagażniki dachowe i rowerowe, boksy dachowe, przyczepy do przewozu łodzi i koni, torby i plecaki do transportu komputerów i aparatów fotograficznych, a także produkty dziecięce, takie jak foteliki rowerowe czy wielofunkcyjne wózki i przyczepki. Produkty te są dostępne w ponad 125 krajach na całym świecie.

Thule jest obecnie największą marką w ramach Thule Group. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.thule.com

Informacja prasowa marki Thule 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0