HomeNowości z rynku

Przed nami kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim

W dniach od 6 do 8 grudnia na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim odbędzie się największy w Polsce kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego. Na blisko czterdziestu stoiskach wystawi się kilkadziesiąt topowych marek z setkami produktów.

Kiermasz na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim to trzy dnia zapoznawania się z najnowszymi kolekcjami i produktami czołowych marek outdoorowych, niepowtarzalna okazja do rozmowy z dystrybutorami i producentami sprzętu outdoorowego w Polsce, a przede wszystkim zakupy ze zniżkami.

Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 10. KFG – stoisko firmy Gore  (fot. Adam Kokot/KFG)Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 10. KFG – stoisko firmy Gore (fot. Adam Kokot/KFG)

Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 10. KFG – stoisko marki Yeti (fot. Rafał Baran)Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 10. KFG – stoisko marki Yeti (fot. Rafał Baran)

Co roku kiermasz przyciąga tysiące uczestników, nic więc dziwnego, że coraz więcej marek chce wystawić na nim swoje produkty, traktując obecność na największym festiwalu górskim w Polsce nie tylko z perspektywy sprzedażowej, ale przede wszystkim jako ważny element budowania wizerunku firmy i marki.

W tym roku zobaczymy produkty marek: Patagonia, Marmot, Arc’teryx, The North Face, Climbing Technology, Zamberlan, Ocun, Rock Pillars, Lyo Food, Jack Wolfskin, Yeti, Black Diamond, Montano, Buff, CAMP, Cassin, Gregory, Mammut, Garmin, Heartbeat, GoPro, Dexshell, Monkey’s Grip, Craft, Regatta, Nordhorn, Berghaus i wiele innych. Takiego zestawu marek nie ma na żadnym innym górskim festiwalu! 

Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 10. KFG – stoisko sklepu Alpamayo (fot. Adam Kokot/KFG)Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 10. KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 10. KFG – stoisko marki Buff (fot. Adam Kokot/KFG)Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 10. KFG – stoisko marki Buff (fot. Adam Kokot/KFG)

Nie zabraknie także szerokiego wyboru książek górskich i podróżniczych, a także wydawnictw, w tym m.in. wspinanie.pl, Góry i „n.p.m.” Swoje stoisko będą miały również targi ISPO Munich, Tatrzański Park Narodowy, KW Kraków, Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, czy region Tyrol.

Kiermasz odzieży i sprzętu Krakowskiego Festiwalu Górskiego to niepowtarzalna okazja na zaopatrzenie się w sprzęt outdoorowy z wysokimi rabatami. Wstęp na kiermasz jest bezpłatny, warto więc przyjść, pooglądać i skorzystać z tej szansy. Przypominamy, żeby stosownie przygotować się do zakupów na kiermaszu – wystawcy będą honorować jedynie gotówkę.

Kiermasz będzie działał przez wszystkie trzy dni 11. Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

  • Piątek – w godz. 16.00 – 20.00
  • Sobota – w godz. 10.00 – 20.00
  • Niedziela – w godz. 10.00 – 18.00

Krakowski Festiwal Górski odbywa się w Pawilonie Dydaktyczno-Sportowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Więcej informacji o festiwalu znajduje się na stronie www.kfg.pl.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0