HomeRynek outdoor

W Warszawie powstał nowy sklep outdoorowy: HIKER buty & puch

Firma QUICKER – właściciel sklepu internetowego Alpinistyczny.pl, otworzyła 19 listopada br. pierwszy stacjonarny sklep w Warszawie – HIKER buty & puch. Sklep firmowy mieści się przy jednej z najbardziej prestiżowych, handlowych ulic stolicy – ulicy Chmielnej 15, w ścisłym centrum miasta – pomiędzy Galerią Centrum a Nowym Światem.

Zważywszy na wyjątkowy charakter miejsca oraz wieloletnią tradycję ulicy Chmielnej w sprzedaży obuwia (15 sklepów z butami), zgromadzono w sklepie kolekcję wybranych modeli marek: AKU, ASOLO,  Vibram FiveFingers, Garmont, Meindl i Zamberlan.

Sklep HIKER buty & puchSklep HIKER buty & puch

Ofertę butów uzupełniają specjalistyczne skarpety, akcesoria do pielęgnacji obuwia, puchu i produktów z Gore-Tex, plecaki Osprey i Lowe Alpine jak również kije hikingowe, nordic walking i narciarskie marki LEKI. 

HIKER, jako pierwszy i jedyny sklep w Polsce oferuje pod jednym dachem kurtki i śpiwory puchowe czołowych polskich producentów wyrobów puchowych: Cumulus, Małachowski, PAJAK i Yeti.

Sklep HIKER buty & puchSklep HIKER buty & puch

Czas pokazać rodakom to co mamy najlepszego na świecie – polski puch – mówi Krzysztof Mikiciuk – właściciel firmy. – Nie boimy się konkurencji z wielkimi koncernami modowymi i sieciami sklepów odzieżowych. Puchowe produkty dostępne w sklepie HIKER biją pod każdym względem podobne produkty dostępne w sieciówkach. Są perfekcyjnie wykonane, do ich uszycia użyto najlepszych materiałów np. Pertex, Toray i wypełniono je najlepszym polskim puchem o największej sprężystości (850+ cuin EU), uważanym przez znawców tematu za najlepszy puch na świecie, nie występujący w masowych produktach. 

Sklep HIKER buty & puchSklep HIKER buty & puch

W sklepie HIKER można odebrać również złożone na stronie sklepu Alpinistyczny.pl zamówienia. 

Godziny otwarcia sklepu HIKER:

poniedziałek – sobota: 11:00 – 19:00

HIKER buty & puch

Chmielna 15

00-021 Warszawa

tel. 22 826 80 06, 

kom: 500 605 900

www.hiker.pl 

Informacja prasowa sklepu HIKER buty & puch

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Markus Dempol 4 lata ago

    taki niby powazny sklep a nie ma poczty internetowej?? nie mozna napisac zwyklego emaila? a moze sprzedaje tandetny towar i nie chce
    odpowiadac?? nikt nie bedzie ryzykowal wydanie kilku tysiecy zl za niewiadomy bubel?? ale w Polsce kraj bez prawa wszystko mozna)))
    ciekawe czy ktos sie poczuje zeby odpowiedziec??????