HomeNowości z rynku

Aktywny wypoczynek w górach z butami Merrell Moab Polar Waterproof

Majestat gór przybranych w śnieżną aurę od zawsze przyciąga amatorów natury i aktywnego wypoczynku. Mężczyznom, którzy zimą zamierzają ruszyć na górskie wędrówki marka Merrell proponuje buty Moab Polar Waterproof z kolekcji jesień-zima 2013.

Zimą górskie kurorty zapełniają rzesze narciarzy oraz zwolenników bardziej klasycznych zimowych sportów, takich jak piesze wędrówki. Turystyka górska posiada długą tradycję, ale szczególnie zimą nie należy lekceważyć niebezpieczeństw na szlaku. Podstawą ekwipunku na wyprawę będą odpowiednie buty, takie jak Merrell Moab Polar Waterproof. Ponadto trzeba odpowiednio spakować plecak, aby nie zabrakło w nim zapasowej odzieży, mapy i prowiantu.

Merrell, buty Moab Polar Waterproof: 399 złMerrell, buty Moab Polar Waterproof: 399 zł

Buty Moab Polar Waterproof zminimalizują ryzyko upadku i poślizgnięć. Zostały wyposażone w podeszwę z technologią M-Select Grip, która gwarantuje dobrą przyczepność na zróżnicowanej powierzchni. Dzięki odpowiedniej konstrukcji bieżnika brud z podeszwy jest łatwiej usuwany.

Moab Polar Waterproof zapewnią ciepło na szlaku bez uczucia ciężkich stóp. Połączenie zamszu i siateczki z izolacją M-Select Warm 400g zatrzymuje ciepło ciała. Dodatkową ochronę przed chłodem stanowi polarowa wyściółka Merrell Conductor. Natomiast wodoodporne powłoki M-Select DRY zapewniają ochronę przed wiatrem i wodą oraz skutecznie odprowadzają wilgoć. Dla całodziennego komfortu w modelu wykorzystano technologię M-Fresh, która zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Buty posiadają również wyjmowaną wkładkę EVA.

Informacja prasowa marki Merrell

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0