HomeNowości z rynku

Unikatowe GoPro HERO3+ na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polski dystrybutor marki GoPro, firma Freeway OMT sp. z o.o., przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy unikatową kamerę GoPro HERO3+ Black Edition. Przekazana kamera została podpisana przez światową czołówkę snowboardu i freeski.

GoPro pozwala rejestrować i udostępniać ludziom swoje najważniejsze przeżycia w sposób, jaki nigdy wcześniej nie był możliwy. Kamera ta zapoczątkowała nową erę autodokumentacji, którą można w prosty sposób wykonywać nosząc lub mocując miniaturową, szerokokątną kamerę GoPro i nagrywać siebie robiąc cokolwiek, gdziekolwiek. Dzięki wszechstronności oraz przystępnej cenie kamer GoPro otrzymujemy profesjonalnie wyglądające filmy stworzone przez użytkowników kamer. Średnio co minutę przesyłane na YouTube są trzy filmy oznaczone tagiem #GoPro, a sprzęt GoPro jest wykorzystywany przez wiodących światowych producentów, pozwalając im uzyskać niecodzienne ujęcia w filmie i w telewizji.

Przekazana kamera została podpisana przez światową czołówkę snowboardu i freeski, sponsorowaną przez producenta kamer GoPro. Swoje autografy złożyli na niej Olimpijczycy, Mistrzowie Świata, medaliści Dew Tour oraz X Games, a niektórzy z nich będą walczyć o medale na najbliższych Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, które odbędą się w Soczi w 2014 r. Na opakowaniu kamery znajdziemy podpisy następujących zawodniczek i zawodników: 

  • Elena Hight
  • Ralph Backstrom
  • Eric Willett
  • Tom Wallisch
  • Sage Kotsenburg
  • Jamie Anderson
  • Xavier De Le Rue
  • Yuri Podladchikov
  • Kaja Turski
  • Hannah Teter

http://aukcje.wosp.org.pl/kamera-gopro-hero-3-z-autografami-i845709

Elena Hight – jest jedną z najlepszych snowboardzistek na świecie. W wieku 24 lat została dwukrotną olimpijką w halfpipe’ie. Elena jest pierwszą z kobiet, które na zawodach wylądowały rotację 900 w wieku 13 lat w 2002 roku. W 2013 jako pierwsza snowboardzistka wylądowała double backside alley-oop rodeo w zawodach Superpipe na X Games w Aspen, Colorado. Dziś jest na dobrej drodze by zosta złotą medalistką na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w 2014 roku.

Eric Willett – pierwsze kroki stawiał na cotygodniowych zajęciach rekreacyjnych ze snowboardu, ale po ukończeniu liceum w 2006 r. postanowił spełnić swoje marzenia i zostać profesjonalistą. W 2010 roku na X Games zdobył srebro, w 2012 wygrywając finał  Dew Tour wskoczył na 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji Dew Tour. Willet utrzymał formę i zdobył bronz na Euro X Games. W 2013 roku zajął miejsce w pierwszej piątce na X Games w Tignes, dwa tytuły w Big Air i dwa drugie miejsca na World Snowboard Tour. Śmiało można powiedzieć, że 2014 rok będzie należeć do niego.

Tom Wallisch – jeden z najlepszych freeskierów USA, który wyspecjalizował się w Slopestyle i Big Air. Będzie reprezentować USA na olimpiadzie w Soczi w 2014 r. Na mistrzostwach w Voss w 2013 zdobył tytuł Mistrza Świata w Slopestyle. W 2012 roku na Winter X Games w Aspen zdobył złoto, natomiast w sezonie 2011/2012 w Pucharze Świata był 44 w klasyfikacji generalnej, a w klasyfikacji Slopestyle wywalczył małą kryształową kulę. 

Xavier De Le Rue – uznany francuski snowboardzista. Zdobył złote medale w snowboardcrossie na mistrzostwach świata w Kreischbergu i mistrzostwach świata w Arosa, a na mistrzostwach w Kangwŏn był drugi. Jego najlepszym wynikiem olimpijskim jest 18 miejsce w snowboardcrossie na igrzyskach w Turynie. W Pucharze Świata, w sezonach 2002/2003, 2003/2004 i 2004/2005 triumfował w klasyfikacji snowboardcrossu. 

Yuri Podladchikov – rosyjski snowboardzista reprezentujący Szwajcarię od sezonu 2006/2007. Jego najlepszym wynikiem na mistrzostwach świata jest złoty medal w halfpipe’ie na mistrzostwach w Stoneham w 2013. Jego najlepszym wynikiem olimpijskim jest 4 miejsce w halfpipe’ie na igrzyskach w Vancouver. Najlepsze wyniki w Pucharze Świata osiągnął w sezonie 2007/2008, kiedy to zajął 13 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz triumfował w klasyfikacji halfpipe’a.

Kaja Turski – kanadyjska freeskierka, specjalizuje się w konkurencji Slopestyle. Mistrzyni świata z Voss. Wicemistrzyni świata w konkurencji Slopestyle, tytuł ten wywalczyła podczas mistrzostw świata w 2011 roku. Najlepsze wyniki w Pucharze Świata osiągnęła w sezonie 2011/2012, kiedy to w klasyfikacji generalnej zajęła 45 miejsce, a w klasyfikacji slopestyle’u wywalczyła ex aequo z Linn-Ida Murud małą kryształową kulę. Poza tym jest także trzykrotną mistrzynią Winter X-Games również w konkurencji Slopestyle, z 2011, 2012 i 2013 roku.

Hannah Teter – amerykańska snowboardzistka. Dwukrotna medalistka olimpijska. Igrzyska w 2006 były jej pierwszą olimpiadą. Mistrzynią olimpijską została w konkurencji half-pipe. Był to jej największy sukces w karierze. Cztery lata później nie udało się jej obronić tytułu, zajęła drugie miejsce – wyprzedziła ją Australijka Torah Bright. Była medalistką mistrzostw świata oraz X-Games. Zwyciężała w zawodach Pucharu Świata oraz mistrzostwach globu juniorów (2002).

O GoPro

GoPro produkuje najlepiej sprzedające się i najbardziej wszechstronne kamery na świecie, pozwalające na rejestrację przykuwających uwagę ujęć siebie w środku akcji, podczas swoich ulubionych zajęć. Linia łatwych do zamocowania kamer GoPro HERO jest wykorzystywana przez coraz większą liczbę konsumentów, profesjonalnych sportowców  i profesjonalistów z branży filmowej, aniżeli jakakolwiek inna kamera na świecie. Wywodzące się z San Mateo w Kalifornii produkty GoPro są dostępne w ponad 35 000 sklepów w 100 krajach na całym świecie i bezpośrednio przez GoPro.com. GOPRO® i HERO® są znakami handlowymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi przez Woodman Labs, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach na świecie. Inne nazwy produktów są znakami handlowymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi swoich prawowitych właścicieli.

Informacja prasowa Freeway OMT

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0