HomeRynek outdoor

W lutym odbędą się targi KIELCE SPORT-ZIMA 2014

Kilka tygodni po ISPO MUNICH czeka nas rodzima wystawa dla branży outdoorowej i sportowej, czyli targi KIELCE SPORT-ZIMA, które odbędą się w dniach od 12 do 15 lutego 2014 roku.

KIELCE SPORT – ZIMA to impreza skierowana do wybranych grup odbiorców – przedstawicieli i właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego. Co roku na 16 tysiącach metrów kwadratowych stoiska prezentuje tutaj blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy. Na dzień 17 stycznia lista wystawców zamykała się w 112 firmach. W kieleckich halach wystawią się przedstawiciele polskich i zagranicznych firm zajmujących się sprzętem outdoorowym, sportowym i narciarskim.

Targi Kielce Sport-Zima 2013 - stoisko marki Feel Free (fot. 4outdoor)Targi Kielce Sport-Zima 2013 – stoisko marki Feel Free (fot. 4outdoor)

Targi Kielce Sport-Zima 2013 - stoisko marki 4F (fot. 4outdoor)Targi Kielce Sport-Zima 2013 – stoisko marki 4F (fot. 4outdoor)

Targi Kielce Sport-Zima 2013 - stoisko marki Petzl (fot. 4outdoor)Targi Kielce Sport-Zima 2013 – stoisko marki Petzl (fot. 4outdoor)

Kieleckie targi to także pokazy mody przygotowane przez grupę profesjonalnych Tancerzy z Kieleckiego Teatru Tańca, spotkania z wybitnymi sportowcami oraz konkursy. 

Tylko do 11 lutego można zgłaszać produkty do konkursu o medale i wyróżnienia przyznawane na targach KIELCE SPORT-ZIMA 2014. 

Medale i wyróżnienia Targów Kielce przyznawane są podczas każdej zimowej edycji kieleckich targów dla branży sportowej i outdoorowej. Produkty zgłaszane są w sześciu kategoriach: innowacje techniczne, design, outdoor, fitness, sprzęt dla dzieci, sprzęt dla kobiet. W każdej z nich jury wybiera medalistów i wyróżnionych.

Bezpośrednio na targach wyłaniane są także najlepsze aranżacje firmowego stoiska. Przyznawany jest również Puchar Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Puchar Dziennikarzy.

Zgłoszenia do konkursu można pobierać ze strony internetowej targów KIELCE.

Relacja z ubiegłorocznej edycji targów KIELCE SPORT-ZIMA znajduje się tutaj. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie: www.targikielce.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Anonim 10 lat ago

  ?. Byc albo nie być oto jest pytanie?:)

  • comment-avatar
   Anonim 10 lat ago

   A po co?. A po co byc na targach, ktore odbywają sie po terminach najważniejszych kontraktacji?