HomeRynek outdoor

Polska firma QBL zwycięzcą nagrody ISPO AWARD!

Do targów ISPO MUNICH zostało jeszcze kilka dni, ale już dziś wiemy, że nagrodę ISPO AWARD otrzymała polska firma – QBL, za regał Snb Rental-Universal przeznaczony do przechowywania sprzętu zimowego.

Regał Snb Rental-Universal przeznaczony do przechowywania sprzętu zimowego jest wyjątkowo uniwersalny oraz funkcjonalny dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i pomysłowej konstrukcji. Umożliwia ona rozmieszczenie głównych elementów regału w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb użytkownika. Można więc dostosować regał do przechowywania osobno lub jednocześnie nart, snowboardów, wiązań oraz kijów narciarskich. Wysoką pojemność produktu w odniesieniu do poszczególnych grup sprzętu zapewniają sprawdzone sposoby trzymania nart, czy kijów oraz nowatorski pomysł przechowywania snowboardów w pozycji wertykalnej przy pomocy specjalnych plastikowych grzebieni.

Konstrukcja wykonana jest w większości ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo oraz elementów aluminiowych i plastikowych. Budowa produktu ma dawać wrażenie prostoty, minimalizmu, zwracając uwagę na solidność i trwałość konstrukcji. Cechy te uwydatniają proste linie, nieskomplikowane kształty, gruba stal, odkryte śruby, czy ciężki kosz umieszczony na ramie regału. Wrażenie ciężkości równoważą lekkie aluminiowe oraz kolorowe plastikowe elementy. 

Ceremonia wręczenia nagród ISPO odbędzie się 27. stycznia 2014 o godz. 16:00 w hali A6. Więcej informacji o firmie QBL znajduje się na stronie: qbl.pl. Serdecznie gratulujemy sukcesu! 

Źródło: ISPO

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0