HomeRynek outdoor

Firma SPC – dystrybutor marek Princeton Tec oraz Nite Ize – poszukuje partnerów handlowych

Firma SPC z Poznania od 2001 roku działa w branży outdoorowej i militarnej, mając przy tym szerokie portfolio dystrybuowanych marek. Od początku 2014 roku jest także oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku marki Princeton Tec.

Princeton Tec jest amerykański producentem oświetlenia technicznego do sportów podwodnych oraz turystyki i alpinizmu. Aktualna, polskojęzyczna strona marki znajduje się pod adresem: princetontec.eu.

Nite Ize od 20 lat tworzy ułatwiające zadania dnia codziennego akcesoria, bez względu na to czy jesteśmy w domu, w pracy, czy też na kilkudniowej wycieczce. Dzięki temu te doskonale przemyślane i proste w budowie produkty zdążyły już zdobyć na świecie miliony wiernych użytkowników.

W ofercie tego producenta znaleźć można szereg akcesoriów do latarek, świecące breloki, gadżety dla zwierząt, karabinki S-Biner i sprytne urządzenia do mocowania linek oraz wielorakiego zastosowania uchwyty Gear Tie. 

Więcej informacji na stronie polskiego dystrybutora: http://www.nite-ize.pl/

Firmy zainteresowane współpracą handlową z wyżej wymienionymi markami proszone są o kontakt z firmą SPC pod adresem: b4b@spechurt.pl

Więcej informacji o firmie na stronie: spechurt.pl.

Informacja firmy SPC

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0