HomeNowości z rynku

Kolekcja KIDS i YOUTH firmy Jack Wolfskin – jesień/zima 2014

Kolekcja KIDS i YOUTH firmy Jack Wolfskin została odnowiona na sezon zimowy 2014. Wiele nowych nowych technologii, które sprawdziły się już w produktach dla dorosłych, oferowanych jest teraz także w produktach dla młodych miłośników outdooru.

Produkty zostały dopasowane do życzeń i oczekiwań najmłodszych, ale także dostosowano design do wymagań nieco starszych użytkowników. Akcenty kolorystyczne odnaleźć można we wszystkich produktach, pozwalają one jednocześnie na łączenie różnych elementów stroju. 

Dla młodych miłośników białego szaleństwa stworzono narciarski komplet TRAVIS SKI JACKET TRAVIS SKI PANTS oraz jego odpowiednik dla dziewcząt TILDA SKI JACKET TILDA SKI PANTS.

Jack Wolfskin, kurtka Travis Ski JacketJack Wolfskin, kurtka Travis Ski Jacket

Jack Wolfskin, Travis Ski PantsJack Wolfskin, Travis Ski Pants

Obydwa komplety charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i doskonałą funkcjonalnością. Dzięki zastosowaniu dwuwarstwowego materiału TEXAPORE kurtki są wiatroszczelne i nieprzemakalne. Mają ciepłe wypełnienie i wyposażone są w najważniejsze elementy potrzebne na stoku: między innymi kieszonkę na karnet narciarski, system RECCO, fartuch śnieżny oraz zaczepy na kabel słuchawkowy.

Jack Wolfskin, Tilda Ski JacketJack Wolfskin, Tilda Ski Jacket

W przypadku spodni zastosowano także dwuwarstwowy materiał TEXAPORE, a po wewnętrznej stronie łydek zabezpieczone są przed ścieraniem. Ponadto wyposażone są we wszystkie ważne elementy, takie jak system RECCO oraz stuptuty. 

Kurtka KIDS ZENON JACKET jest pomniejszoną wersją kurtki ZENON JACKET. Nowy, matowy materiał STORMLOCK ACTIVE, z którego wykonana jest kurtka KIDS ZENON JACKET, jest bardziej miękki od podobnego z wyglądu materiału, z którego produkowane są kurtki dla dorosłych. Wersja dla dzieci ocieplona jest wypełnieniem z włókien syntetycznych FIBERCLOUD HT oraz MICROGUARD MAXLOFT, które wytrzymają obciążenia, na jakie narażą je młodzi rozrabiacy.

Jack Wolfskin, Kids Zenon JacketJack Wolfskin, Kids Zenon Jacket

Ponadto kurtka jest dzięki zastosowaniu włókien syntetycznych łatwiejsza w pielęgnacji, ponieważ jest mniej wrażliwa na działanie wilgoci. Kurtka wyposażona jest ponadto w dwie kieszenie na biodrach oraz zintegrowany kaptur. 

Kurtka 3 w 1 dla najmłodszych KIDS BLACKCOMB JACKET to bardzo dobry wybór. Dwuwarstwowy materiał TEXAPORE kurtki zewnętrznej chroni niezawodnie przed złymi warunkami pogodowymi. Wyposażoną w wypełnienie kurtkę wewnętrzną z materiałów STORMLOCK ACTIVE oraz STORMLOCK HYPROOF można przy łagodniejszej pogodzie nosić także oddzielnie, jest ona wiatroszczelna i nie nasiąka wodą. Dzięki systemowemu zamkowi błyskawicznemu można ją nosić jako kurtkę zewnętrzną w połączeniu z innymi kurtkami wewnętrznymi. Kurtka zewnętrzna wyposażona jest w dwie umieszczone wysoko nad biodrami kieszenie, kieszeń na rękawie oraz odpinany kaptur.

Jack Wolfskin, Kids Blackcomb JacketJack Wolfskin, Kids Blackcomb Jacket

Kurtkę można nosić zarówno podczas aktywności outdoorowych, jak i na stoku narciarskim. Dla polepszenia bezpieczeństwa użytkownika na kurtce zastosowano elementy odblaskowe. Wzory zastosowane w kurtce wewnętrznej stosowane są w licznych produktach z linii KIDS, dzięki czemu elementy stroju można dopasować do siebie kolorystycznie. 

Spodnie KIDS MAGIC COVE PANTS to ciepłe, nieprzemakalne spodnie na zimę dla młodych miłośników outdooru. W spodniach tych także zastosowano sprawdzony materiał TEXAPORE. Jako akcent kolorystyczny zastosowano materiał wewnętrznej podszewki stuptutów, podobnie jak w kurtce BLACKCOMB. Spodnie wyposażone są w dwie klasyczne kieszenie oraz kieszeń na nogawce.

Informacja prasowa marki Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0