HomeRynek outdoor

Marka Gregory zmienia strukturę sprzedaży w Polsce

Od pierwszego marca 2014 roku obsługa sprzedażowa marki GREGORY w Polsce została przekazana agentowi marki Black Diamond, firmie CRAG SPORT. Zmiana ta jest wynikiem fuzji z 2010 roku, kiedy to firma Black Diamond Inc. kupiła markę Gregory Mountain Products.

Tym samym z początkiem sezonu wiosennego 2014 wszyscy aktualni klienci marki Black Diamond będą mogli zamawiać produkty Gregore’go korzystając z tej samej platformy magazynowej i sprzedażowej B2B. Wszystkie zamówienia na produkty Black Diamond i/lub Gregory, będą mogły być łączone w ramach jednej paczki bez ponoszenia dodatkowych kosztów transportu.

Gregory Mountain Products to drugi pod względem wielkości producent plecaków turystycznych w USA. Początki firmy sięgają 1977 roku kiedy to założyciel – Wyane Gregory stworzył pierwszą linie plecaków.

Jego projektowi przyświecała jedna myśl – plecak ma być tak wygodny i dostosowany do budowy pleców, jak turystyczne obuwie do stopy. Uzbrojeni w tą myśl pracownicy firmy Gregory starają się tworzyć najwygodniejsze plecaki na rynku od ponad 35 lat.

Firmę od lat budują niezmiennie trzy filary:

BEST FIT – to najważniejsze założenie firmy. Gregory produkuje plecaki, które doskonale pasują do budowy pleców, są wygodne podczas wielogodzinnego użytkowania oraz odpowiednio rozkładają wagę ekwipunku. Każdy plecak firmy Gregory posiada instrukcję dotyczącą doboru rozmiaru, wielkości plecaka oraz regulacji poszczególnych pasów.

TRUE QUALITY – firmę wyróżnia niezwykła dbałość o szczegóły. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, posiadają liczne praktyczne rozwiązania np. technologia regulacji VERSAFIT oraz innowacyjne dodatki.

REAL STYLE – produkty Gregore’go wyróżnia prosty amerykański design, dzięki któremu plecaki nie wychodzą z mody przez lata oraz stanowią estetyczny dodatek turystycznego wyposażenia.

Kolekcja firmy Gregory składa się z ponad 40 modeli plecaków damskich i męskich. Dodatkowo firma posiada w swojej ofercie walizki podróżne, torby na laptop i „nerki”. Kolekcja dzieli się na poszczególne linie ze względu na ich przeznaczenie: plecaki wspinaczkowe, narciarskie, trekkingowe, turystyczne, trailowe oraz miejskie.

[video:http://vimeo.com/73395314]

Więcej informacji o marce na stronie:gregorypacks.com

Zainteresowanych podjęciem współpracy zachęcamy do kontaktu:

CRAG SPORT S.C.

Bartłomiej Klocek: + 48  503 062 709, info@cragsport.pl

Michał Matrejek: + 48 501 362 500, michal@cragsport.pl

Bartłomiej Klocek

Crag Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Anonim 10 lat ago

  Co nastepne?. Co następne? Niedługo co drugi news na 4outdoor będzie o nowej marce firmy Crag Sport.

  • comment-avatar
   Anonim 10 lat ago

   A dlaczego mają o tym nie pisać?. Chłopaki zajmują swoje miejsce na rynku, to chyba normalne?
   Smutne jest to, że jak się w Polsce wyróżniasz pozytywnie, to od razu znajdzie się ktoś, kto sam pierdzi w stołek i sądzi, że najlepiej jak nic sie nie będzie zmieniać.
   Wcale się Gregory nie dziwię, że zmienili partnera. Poprzedni to sie nie wykazał.