HomeRynek outdoor

Spot Boulder Caffe wyłącznym przedstawicielem na Polskę produktów Morpho

Spot Boulder Caffe został wyłącznym przedstawicielem na Polskę chwytów słoweńskiej firmy Morpho, których premiera miała miejsce podczas jednych z największych polskich zawodów boulderowych – Bloco Open 2014.

Morpho.png

Morpho to słoweńska firma. Oferuje szeroki zakres kształtów i rozmiarów chwytów, ich struktury są trwałe i lekkie. Firma cały czas się rozwija i tworzy nowe kształty i wzory. Sety w większości są wykonywane z: poliestru (PE) i poliuretanu (PU) żywicy. Marka dopiero wchodzi na polski rynek. W jej katalogu możemy przeczytać:

Struktury i chwyty Morpho powstają z naszej miłości do wspinania, związku z kulturą wspinaczkową i pasji tworzenia nowych i dobrze przemyślanych produktów. Wiele lat poświęciliśmy na rozwijanie metod produkcji i poszukiwaniu właściwych komponentów, by uzyskać trwałe kolory i optymalną teksturę. Dbamy o jakość wszystkich naszych produktów i deklarujemy ich technologiczną wyższość, jak również fantastyczny stosunek wartości do ceny.

Pełny katalog produktów Morpho na stronie firmy: morpho.si.

Spot Boulder Caffe to boulderownia mieszcząca się przy ulicy Smugowej 19 w Łodzi. Jest to największy taki obiekt w Łodzi i ciągle w trakcie rozbudowy… Na ścianie problemy komponują Adam Pustelnik i Grzesiek Hobbit Lenartowicz (Hobbit) i i prężnie działają sekcje, gdzie wycisk dają m.in. Monika Ryba Młodecka i Adam Wójcik. Na Spocie jest oczywiście kampus i struktury, kulki, chwyty Woodpecker Holds, których Spot jest producentem. Kontakt do właścicieli Spot Boulder Caffe, Woodpecker Holds oraz przedstawiciela Morpho:

Źródło: wspinanie.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0