HomeNowości z rynku

Do wyboru, do koloru – czołówki marki Fenix

Rodzina latarek czołowych firmy Fenix znacząco się rozrosła, dzięki czemu dobierzesz odpowiedni model do Twoich potrzeb. Jeżeli jesteś fanem wspinania, wypadów pod namiot czy też eksplorowania jaskiń, firma Fenix ma dla Ciebie właściwe źródło światła. Latarki wyróżnia nie tylko imponująca moc, ale też ciekawe wzornictwo oraz kompaktowe gabaryty.

Pełna lista latarek dostępna jest na stronie marki Fenix:http://latarki-fenix.pl/pl/c/Czolowki/66

Wybrane propozycje:

Czołówka Fenix HL22

Prawdziwa gratka dla osób poszukujących lekkiego, niezawodnego źródła światła. Latarki czołowej, która będzie miała jak najmniejsze rozmiary, ale jednocześnie pozwoli na rozświetlenie nocy. Taka właśnie jest nowa czołówka Fenix HL22.

Fenix, latarka HL22Fenix, latarka HL22

Wyróżniają ją nie tylko imponujące parametry techniczne, ale też nowoczesne wzornictwo oraz kolorystyka. Latarka Fenix HL22 to propozycja dla miłośników turystyki, wspinaczki, wędrówek po górskich szlakach, ale również mechaników, wędkarzy, myśliwych oraz każdego, kto chce mieć „wolne ręce” podczas pracy lub realizowania swoich pasji.

Do rzeczy: moc 120 lumenów, zasięg 90 metrów, waga 44,6 gram, wymiary 62×39,5×40 mm. To wszystko sprawia, że latarka czołowa Fenix HL22 sprawdzi się niemal w każdej sytuacji i zostanie doceniona przez rzeszę użytkowników.

Czołówka HP15

Latarka czołowa Fenix HP15 to doskonała opcja dla osób, które potrzebują latarki czołowej o dużej mocy i posiadającej możliwość odłączenia zasobnika na baterie. Opcja ta umożliwia umieszczenie zasobnika w dowolny sposób, co wpływa na zwiększenie żywotności baterii.

Fenix, latarka HP15Fenix, latarka HP15

Zastosowanie odpowiednich rozwiązań w postaci nowoczesnych emiterów diodowych oraz układów sterowania umożliwia uzyskanie mocy światła na poziomie 500 lumenów. Taka moc pozwala na wyraźne oświetlenie celu na dystansie do 170 metrów. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy sześcioma trybami pracy latarki dobieramy odpowiednią moc do aktualnych potrzeb. Operowanie włącznikiem/wyłącznikiem nie sprawia najmniejszych trudności, nawet podczas używana rękawic.

Zasilanie modelu HP15 to cztery ogólnodostępne baterie AA. Pamiętajmy jednak, że stosowanie najlepszych ogniw zapewnia prawidłową pracę latarki.

Jak wszystkie latarki Fenix, model HP15 posiada wytrzymałą obudowę, która skutecznie chroni wnętrze latarki. Dodatkowo jej precyzyjne wykonanie i zastosowanie uszczelek zapewnia wodoszczelność w standardzie IPX-6.

Model HP15 dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych: pomarańczowej i szarej.

Czołówka HP01

Latarka czołowa Fenix HP01 to propozycja dla osób poszukujących niewielkiej, ale mocnej czołówki. Liczby mówią same za siebie: moc świecenia 210 lumenów, zasięg 95 metrów, wymiary 54,3×48,9×32,9 mm.

Fenix, latarka HP01Fenix, latarka HP01

Do niewątpliwych atutów latarki Fenix HP01 zaliczyć należy: osobny zasobnik na baterie, umożliwiający ich szybką wymianę, czerwoną diodę, dzięki której oświetlisz otoczenie nie oślepiając innych oraz wzmocnioną obudowę, która zdecydowanie wydłuża żywotność czołówki.

Fenix HP01 śmiało polecamy miłośnikom kempingowania, turystyki oraz wszelkiego rodzaju wypraw. Z pewnością jej kompaktowe wymiary i moc przydadzą się także w codziennym użytkowaniu.

Informacja prasowa marki Fenix

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0