HomeNowości z rynku

Nabierz kolorów! – nowość marki Brubeck: kolekcja ATHLETIC

Zmęczeni monochromatyczną zimą? Czas nabrać kolorów! Gdy słońce przygrzewa coraz mocniej, nie tylko krajobraz podczas treningu nabiera żywszych barw. Treningowa odzież też może! Brubeck przedstawia nową, kuszącą kolorami kolekcję stworzoną z myślą o cieplejszych dniach – ATHLETIC.

Nowa kolekcja Brubecka będzie odpowiadać szczególnie osobom, które trenując wiosną i latem chcą nie tylko czuć się maksymalnie wygodnie i świeżo, ale też – świetnie wyglądać. ATHLETIC udowadnia, że design outdoorowy i sportowy nie musi być nudny, a żywe i trwałe kolory nie oznaczają mniejszej efektywności.

Kolorowo i funkcjonalnie

Brubeck specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości odzieży termoaktywnej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Osiągnięcia termoaktywnej technologii zastosowano też w kolekcji ATHLETIC. Znajdziemy w niej rzeczy z bardzo cienkiej dzianiny, które nawet podczas wysiłku w czasie cieplejszych dni zapewniają szybkie odprowadzanie potu.

Brubeck, kolekcja AthleticBrubeck, kolekcja Athletic

Nowoczesne rozwiązania idą w parze z dostosowanym do letnich treningów krojem. Koszulki z kolekcji ATHLETIC są nieco luźniejsze, dzięki czemu optymalnie wentylują organizm w ruchu. W miejscach, w których pocimy się najbardziej zastosowano specjalne strefy wentylacyjne.

Brubeck, kolekcja AthleticBrubeck, kolekcja Athletic

Dodatkowy ważny atut to brak szwów, co eliminuje ryzyko podrażnień.  Antybakteryjne i antyalergiczne właściwości dzianiny pozwalają czuć się pewnie i swobodnie, ograniczając nieprzyjemny zapach. Poliester, z którego wyprodukowane są koszulki ATHLETIC, gwarantuje trwałe i żywe kolory, którym nie grozi wyblaknięcie pod wpływem ostrego słońca lub częstego prania.

Komfortowo i bezpiecznie

Wiosną i latem, kiedy treningi i outdoorowe wycieczki stają się intensywniejsze i często bywa, że noc zastaje nas jeszcze w drodze, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego na koszulkach z kolekcji ATHLETIC – na klatce piersiowej, plecach i rękawkach – Brubeck umieścił elementy odblaskowe.

Brubeck, kolekcja AthleticBrubeck, kolekcja Athletic

Zarówno koszulki z krótkim rękawkiem jak i bezrękawniki z serii ATHLETIC są dostępne w dwóch wersjach krojów – dopasowanych do sylwetki mężczyzn i kobiet. Dedykowane do aktywności w cieplejsze dni idealnie sprawdzają się podczas biegania, jazdy na rowerze czy każdej innej aktywności w wyższych temperaturach.

Brubeck, kolekcja AthleticBrubeck, kolekcja Athletic

A co, jeśli nawet mimo pięknej pogody zdarzają się spadki motywacji do treningu? Brubeck poleca na nie niezawodny sposób. Wystarczy najpierw włożyć na siebie strój do treningu, a dopiero potem postanowić, czy rzeczywiście chce się z niego zrezygnować. W kolorowych, designerskich ubraniach o komfortowym kroju, takich jak ATHLETIC, przypływ motywacji gwarantowany.

Więcej na www.brubeck.pl

Informacja prasowa marki Brubeck

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0