HomeRynek outdoor

EOG powołał eksperta do spraw CSR i zrównoważonego rozwoju

European Outdoor Group (EOG) powiększył swój zespół, powołując menedżera do spraw CSR i zrównoważonego rozwoju. Została nim Pamela Ravasio, która ma 15 lat doświadczenia biznesowego, przy czym przez dziewięć lat była zaangażowana w kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem.

W 2013 roku EOG zobowiązał się do zwiększenia zasobów i zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin eksperta od CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) i zrównoważonego rozwoju. Po dokładnym procesie rekrutacji do nowo stworzonej roli zatrudniono Szwajcarkę.

Pamela Ravasio (fot. EOG)Pamela Ravasio (fot. EOG)

W zróżnicowanej karierze Pamela Ravasio pracowała w szkolnictwie wyższym, dla wiodących przedsiębiorstw, jako konsultantka w bliskiej współpracy z firmami tekstylnymi i modowymi, a także dla organizacji pozarządowych. Władająca wieloma językami, była zatrudniana w Europie i w Azji, a obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Ravasio posiada szereg kwalifikacji zawodowych związanych z przemysłem odzieżowym, modowym, CSR i zrównoważonym rozwojem. Ma również tytuł doktora w dziedzinie zarządzania w przemyśle i produkcji. Jest autorką i wydawcą publikacji dotyczących tekstyliów, a także twórcą nagradzanego bloga dotyczącego etyki w biznesie modowym. 

Charakter branży outdoorowej nakazuje nam progresywne postawy kiedy tylko jest to możliwe i w związku z tym EOG skupił swoje zasoby i uwagę na wsparciu naszych członków w dziedzinie CSR oraz zrównoważonego rozwoju. Podczas procesu rekrutacji Pamela wywarła na nas duże wrażenie dzięki swojej wiedzy, pasji i apetytowi na wszystkie skomplikowane cele, które stoją przed nami. Jesteśmy pewni, że wniesie bardzo wartościowy wkład w działania członków i naszej branży – komentuje Mark Held, sekretarz generalny EOG.

W sprawach związanych z CSR i zrównoważonym rozwojem w branży outdoorowej można się z Pamelą kontaktować pod adresem: Pamela.Ravasio@europeanoutdoorgroup.com.

Źródło: EOG

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0