HomeNowości z rynkuPraca

Praca w sieciach sklepów outdoorowo-sportowych

Wiosenne poruszenie na rynku pracy nie omija także branży outdoorowej i sportowej. Główne sieci sklepów prowadzą rekrutacje na szerokie spektrum stanowisk. 

4F 

Firma OTCF z Wieliczki, właściciel marki 4F i 4Faces, prowadzi obecnie rekrutację na blisko trzydzieści stanowisk. Wśród nich znajdują się zarówno stanowiska związane z administracją i marketingiem (m.in. asystent członka zarządu, asystent działu, zastępca głównego księgowego, specjalista ds. operacji magazynowych, specjalista ds. komunikacji online), jak i związane bezpośrednio ze sprzedażą (m.in. specjalista ds. sprzedaży B2B, kupiec odzieży sportowej, kierownik sklepu 4F, stażysta-asystent działu 4Faces) oraz z projektowaniem (m.in. projektant odzieży sportowej, zastępca głównego projektanta, technolog odzieży). Ofert pracy znajdują się TUTAJ

INTERSPORT Polska

Rekrutacja trwa także w sklepach INTERSPORT Polska. Obecnie sieć sklepów poszukuje kilkunastu sprzedawców do placówek w całej Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Łodzi, Rzeszowie, Lublinie, Kielcach, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Bielsku-Białej. Ponad to w czterech lokalizacjach potrzebni są serwisanci sprzętu (Białystok, Gorzów Wielkopolski i dwa sklepy w Warszawie), zaś w Gdyni, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie i w Warszawie poszukiwani są kasjerzy. Więcej informacji TUTAJ.

Martes Sport

Sieć sklepów Martes Sport poszukuje sprzedawców w Ostrołęce i Kutnie oraz pracownika administracyjno-biurowego w Bielsku-Białej. Oferty pracy znajdują się TUTAJ.

Decathlon 

Sieć sklepów Decathlon obecnie prowadzi rekrutacje na 88 stanowisk w całej Polsce (140 ofert pracy). Wśród stanowisk związanych ze sprzedażą do wyboru są: sprzedawca, kierownik sektora, pracownik sektora obsługi klienta, pracownik zespołu logistycznego, sprzedawca/hostessa oraz sprzedawca/serwisant. Poza tym firma poszukuje w Warszawie kierownika projektu (Junior Manager ds. Inwestycji Budowlanej). Oferty pracy znajdują się TUTAJ.

Go Sport

Sieć sklepów Go Sport poszukuje obecnie sprzedawcy działu rowery w Łodzi oraz sprzedawcy działu technicznego w Warszawie. Oferty można znaleźć TUTAJ.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0