HomeNowości z rynku

Mactronic Citizen – 300 lumenów dla rowerzystów

Firma Mactronic – polski producent sprzętu oświetleniowego – wprowadził do oferty nową lampę rowerową: model Citizen. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno na miejskich ścieżkach rowerowych, jak i podczas weekendowego wypadu za miasto – jest kompaktowe, generuje silne światło (300 lumenów) i można je szybko ładować za pośrednictwem złącza USB.

Mactronic, lampa CitizenMactronic, lampa Citizen

Źródłem światła w najnowszej lampie firmy Mactronic jest nowoczesna, wydajna dioda Cree XP-G, generująca światło o jasności 300 lumenów. Wykonana z solidnego tworzywa, wodoszczelna (IPX4) obudowa minimalizuje ryzyko uszkodzenia sprzętu i zachęca do jazdy w różnych warunkach pogodowych. Wbudowany akumulator szybko naładujemy za pośrednictwem portu USB – lampę można podłączyć do komputera lub typowej ładowarki do telefonu czy odtwarzacza MP3.

Mactronic, lampa CitizenMactronic, lampa Citizen

Co ważne, starannie dobrany kształt wiązki sprawia, że lampa skutecznie oświetla drogę bezpośrednio przed kołem rowerowym, a także kilka metrów przed rowerem (a wycięcia z boku obudowy sprawiają, że rowerzysta jest widoczny również z tej strony). Użytkownik ma do dyspozycji 5 trybów pracy lampy (wysoki, średni, niski, migający, szybki migający). Domyślnie włącza się tryb średni – aby uruchomić tryb wysoki należy przytrzymać przycisk włączania. Maksymalny czas pracy (w trybie pulsacyjnym) to ok. 60 godzin.

Mactronic Citizen mierzy zaledwie 66 x 29 x 22 mm i waży ok. 50 g. Lampę można w każdej chwili szybko i wygodnie zamontować na rowerze (lub zdementować) – dzięki elastycznemu, łatwemu w obsłudze zapięciu.

Cenę lampy ustalono na ok. 160 zł. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

 Informacja prasowa marki MacTronic

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0