HomeRynek outdoor

Nowy sklep HORYZONT – Fashion Outlet Gdańsk

W sobotę 17 maja o godzinie 10:00 Sklep Turystyczny HORYZONT otworzył podwoje w Gdańsku – tym razem w Centrum Handlowym Outlet Fashion.

Na otwarcie przygotowaliśmy specjalne rabaty – ceny wybranych produktów będą obniżone nawet o 70% – oferta obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów. Sklep będzie miał w swojej ofercie między innymi obszerny asortyment marki JACK WOLFSKIN w cenach obniżonych o 30% w stosunku do cen katalogowych.

Horyzont w GdańskuHoryzont w Gdańsku

W Sklepach Turystycznych Horyzont od 1995 profesjonalnie doradzamy w doborze odzieży, butów i sprzętu turystycznego według potrzeb naszych klientów. Nie ważne czy wybierasz się na spacer do lasu, czy na Mount Everest. Satysfakcja klienta jest naszą najwyższą wartością i inspiracją. Nasz zespół ekspertów to ludzie aktywni, którzy na co dzień oddają się swoim sportowym i turystycznym pasjom. Regularnie używamy sprzętu turystycznego, dlatego tak dobrze go znamy.

Horyzont w GdańskuHoryzont w Gdańsku

Aktualnie sieć sklepów Horyzont to 6 sklepów stacjonarnych w miastach: Gdańsk, Gdynia, Łódź, Warszawa, Wrocław, Zakopane oraz sklep internetowy: www.e-horyzont.pl.

Informacja prasowa 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2