HomeRynek outdoor

Trend Show – nowy cykl pokazów na targach OutDoor we Friedrichshafen

Podczas 21. edycji targów OutDoor, odbywających się w dniach 10-13 lipca 2014 roku we Friedrichshafen, zaprezentowana zostanie nowa formuła pokazów Trend Show, które zastąpi wcześniejsze, połączone pokazy mody. Nowa seria pokazów będzie skupiać się na najnowszych trendach w kolorystyce, krojach, tkaninach oraz konstrukcjach, które będą obowiązywały w nadchodzącym sezonie.

Nowa koncepcja pozwoli nam na zaprezentowanie sprzedawcom detalicznym wyłaniających się trenów, a dzięki temu ułatwi im dokonywanie zamówień na następny sezon – podkreśla Dirk Heidrich, kierownik projektu na targach OutDoor. 

Pokaz mody i trendów na targach OutDoor 2013 (fot. Messe Friedrichshafen)Pokaz mody i trendów na targach OutDoor 2013 (fot. Messe Friedrichshafen)

Aby skutecznie zademonstrować trendy podczas nowych pokazów OutDoor najpierw przeprowadzona zostanie ankieta wśród wszystkich wystawców. Eksperci od spraw mody, międzynarodowi łowcy trendów, dziennikarze, a również specjalistyczne agencje zostaną zaangażowani w ten proces. Połączone wyniki tych działań znajdą swoją kulminację w pokazie trendów targów OutDoor, który odbywać się będzie trzy razy dziennie w Hall of Visions (hala A2).

Nowoczesne techniki wizualne, takie jak video mapping oraz wizuale, będą stanowić dobre uzupełnienie występów modelek i modeli, a równocześnie dadzą bardziej złożony obraz trendów w dziedzinie mody outdoorowej. Stałe ekspozycje w oknach wystawowych również będą pozwalać na lepszy wgląd w modę przyszłości.

Każda z tych wystaw będzie poświęcona wizualizacji jednego trendu poprzez precyzyjnie dobrane elementy stroju, ilustracje oraz opisy tekstowe. Goście otrzymają również katalog, który będzie obejmował podsumowanie nadchodzących trendów w kompaktowej formie, na przykładzie wybranych marek, a wszystko po to aby zaprezentować modę przyszłości w ożywiony i ciekawy sposób. 

Specjalne saloniki pozwolą gościom na zrelaksowanie się i swobodą wymianę opinii. Równocześnie w Hall of Visions odbędą się zawody boulderowe i wspinaczkowe, a do tego pokazywana będzie wystawa namiotów Tent City, przeniesiona z Rothaus (hala A1).

Źródło: Messe Friedrichshafen

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 10 lat ago

    za poźno. ale 90% sklepów już ma zamówione kolekcje przed targami 🙂