HomeRynek outdoor

Sieć sklepów 4F jeszcze większa

W lipcu kalendarz wydarzeń marki 4F obfitować będzie w liczne akcje związane z otwarciem nowych sklepów oraz remodelingiem już istniejących. Przybędą 4 nowe lokalizacje – w Białymstoku, Łodzi, Rybniku i Sieradzu, natomiast sklepy w Jastrzębiu Zdroju i Sandomierzu zostaną  powiększone i otwarte dla klientów w nowej odsłonie wizualnej. Łączna powierzchnia tych wszystkich punktów przekroczy 750 m2.

Najbliższe plany związane z otwarciem kolejnych sklepów 4F i remodelingiem już istniejących są zgodne z założonymi celami inwestycyjnymi firmy. W roku bieżącym należy spodziewać się dynamicznego rozwoju naszej sieci – mówi Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. Inwestycji i rozwoju firmy OTCF.

Sklep marki 4FSklep marki 4F (fot. OTCF)

Nowe punkty sprzedażowe wpłyną na wzrost aktualnej oferty firmy, której ilość sklepów zwiększy się do 129 placówek. 

Harmonogram otwarcia nowych i zmienionych sklepów marki 4F przedstawia się następująco:

  • 2 lipca – CH Alfa w Białymstoku (otwarcie),
  • 4 lipca – Focus Park w Rybniku (otwarcie),
  • 5 lipca – Galeria Port Łódź (otwarcie),
  • 10 lipca – Galeria Sieradzka (otwarcie),
  • 11 lipca – Galeria Zdrój w Jastrzębiu Zdroju (remodeling)
  • 25 lipca – Galeria Sandomierz (remodeling)

 

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również  profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.

 Informacja prasowa firmy OTCF

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0