HomeRynek outdoor

Od wiosny 2015 dystrybutorem marki Lizard będzie firma Paker

Od wiosny 2015r. firma PAKER będzie dystrybutorem produktów marki LIZARD. LIZARD ® jest wciąż jedną z niewielu włoskich marek, które mogą pochwalić się produkcją w swojej fabryce we Włoszech.

Dlatego produkty LIZARDA cechuje to wszystko, z czego słynie włoskie rzemiosło: powszechnie uznawana jakość,wygoda i styl oraz niepowtarzalny design. 

W dbałości o stosowanie najlepszych rozwiązań pomaga Tester Team – 50 osób z 7 krajów. LIZARD ® jest przede wszystkim producentem sandałów, znanych i lubianych również w Polsce. 

LIZARDA cechuje przede wszystkim dbałość o stopy, poprzez stosowanie rozwiązań technicznych zapewniających maksymalny komfort i wygodę chodzenia oraz wyjątkową przyczepność.

LIZARD ® w trosce o najwyższą jakość nie uznaje kompromisów. Tym co odróżnia produkty LIZARDA od wyrobów innych marek jest m.in produkcja sandałów z podeszwą wyścielaną skórą.

Gwarancja na obuwie wynosi dwa lata, a w przypadku rejestracji internetowej – 3 lata.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie we Friedrichshafen, sobota 12 lipca o godz. 11.00. Hala A6 stoisko 404, w trakcie którego Dyrektor Lizarda opowie o firmie, historii, filozofii, produktach, nowościach. Spotkanie przeznaczone dla mediów oraz obecnych i przyszłych odbiorców.

Krzysztof Skrocki

Paker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0