HomeRynek outdoor

Nowy sklep 4F w Twierdzy Kłodzko

26 lipca marka 4F otworzy kolejny salon, tym razem w Galerii Twierdza w Kłodzku. Nowy punkt sprzedażowy będzie 130 placówką na mapie sklepów 4F, który wzbogaci aktualną ofertę, działającej od 2010 roku Galerii Twierdza. W ten sposób marka „utwierdzi” swoją pozycję wśród sieci sklepów oferujących wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe.

Najbliższe plany związane z otwarciem kolejnych sklepów 4F i remodelingiem już istniejących są zgodne z założonymi celami inwestycyjnymi firmy. W roku bieżącym należy spodziewać się dynamicznego rozwoju naszej sieci – mówi Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. Inwestycji i rozwoju firmy OTCF.

Sklep 4FSklep 4F

Ponadto 8 sierpnia należy spodziewać się ponownego otwarcia modernizowanych sklepów w Galerii Olimp w Lublinie oraz CH Rywal w Białej Podlaskiej. Oba salony marki 4F są aktualnie poddane procesowi roemodelingu, dzięki czemu zostaną udostępnione klientom w nowej odsłonie wizualnej.    

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również  profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale. 

Informacja prasowa marki 4F

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0