HomeRynek outdoor

Ostatnie dni na tańszą rejestrację na European Outdoor Summit

Już tylko do końca lipca rejestracja na szczyt branży outdoorowej, czyli European Outdoor Summit, będzie miała niższą cenę. Spotkanie odbędzie się w Monachium od 15 do 16 października 2014 roku.

Głównym inicjatorem szczytu jest europejskie stowarzyszenie branży outdoorowej – European Outdoor Group. Zgodnie z założeniami, European Outdoor Summit co roku ma odbywać się w innym kraju, a w organizację spotkania ma być zaangażowane stowarzyszenie outdoorowe z danego regionu. W tym roku jest to niemiecka organizacja FGO (Fachgruppe Outdoor).


Głównym celem jaki stawiają sobie organizatorzy szczytu jest dyskusja nad przyszłością branży outdoorowej oraz przygotowanie branży na tę przyszłość. Program obejmuje liczne prezentacje i eksperckie panele, dyskusje, wykłady i warsztaty. Tematyka i zakres wydarzeń skierowana jest do wszystkich, którzy działają w outdoorowej branży – od właścicieli marek i firm, przez menadżerów, dystrybutorów, agentów, po kierowników i pracowników sklepów. 

Wybrani prelegenci

Program powoli jest kompletowany, wśród ekspertów wystąpią m.in. dr Max McKeown, Prof. Dr Ulrich Reinhardt, Prof. Dr Michael Braungart oraz Oliver Vanges. 

Max McKeown – „Keynote – Shaping the Future Together”

Max McKeownMax McKeown

Max McKeown jest brytyjskim pisarzem i specjalistą do spraw budowania innowacyjnych strategii. Jest autorem bestsellerów dotyczących strategii i budowania lepszej przyszłości, w tym m.in. „The Strategy Book” oraz „The Innovation Book & Adaptability”.

Max pomoże uczestnikom spojrzeć na korzyści, wyzwania, pułapki i tajemnice w przekształcaniu kultury organizacyjnej. Wprowadzi w tajniki bycia potężnym, kreatywnym i świadomym strategiem, stając się jednocześnie liderem zaufania, otwartym na potrzeby klientów.

[video:https://www.youtube.com/watch?v=h_3ochLHmLg]

Jak przekonuje, ludzie mają wspaniały talent do kształtowania przyszłości. Osoby, które mają duże zdolności adaptacyjne stają się silniejsze i mądrzejsze w obliczu przeciwności. Wykorzystują wyobraźnię do stworzenia doskonałych strategii, które zapewniają mądre ścieżki do lepszych miejsc. Max będzie pracował z uczestnikami nad rozwojem zdolności adaptacyjnych oraz zastosowaniem ich w życiu, a wszystko za pośrednictwem przykładów, humoru i emocji.

Więcej informacji na stronie: http://www.maxmckeown.com/

Prof. Dr Michael Braungart – „Transparency – The outdoor industry’s target group and its awareness to environmental and social issues” 

Prof. Dr Michael BraungartProf. Dr Michael Braungart

Prof. Dr Michael Braungart od 25 lat zajmuje się badaniem i doradztwem w sprawie efektywnych ekologicznie produktów dla firm i organizacji z różnych branż.

Jako założyciel i prezes rady naukowej w  “EPEA Internationale Umweltforschung GmbH” w Hamburgu, współzałożyciel i prezes rady naukowej w „McDonough Braungart Design Chemistry” (MBDC) w amerykańskim Charlottesville, założyciel i szef “Hamburger Umweltinstitut” (HUI) oraz kierownik czterech katedr na różnych europejskich uniwersytetach z całą pewnością zna złożoność pracy z biznesem, a jednocześnie jest w stanie operować na wysokim poziomie naukowym. Jest to widoczne w wielu jego publikacjach, w tym m.in. “Hannover Principles of Design: Design for Sustainability”, która służyła jako wytyczne do rozwoju światowych targów w Hanowerze w 2000 roku. Wraz z Williamem McDonough jest współautorem dwóch książek: “Cradle to Cradle: Remaking the Way We Make Things” z 2002 roku  oraz “The Upcycle: Beyond Sustainability – Designing for Abundance” z 2013 roku.

[video:https://www.youtube.com/watch?v=iY4OeqwKp-c]

Michael Braungart jest także laureatem wielu nagród, w tym m.in. “Océ-van-der-Grinten Award” za Intelligent Product System (IPS) w 1993 roku, “B.A.U.M. Award” w 1999 roku, “Presidential Green Chemistry Challenge Award” od United States Environmental Protection Agency (EPA) w 2003 roku. W 2013 roku został uhonorowany tytułem profesora na TU München oraz na belgijskim Hasselt University. 

Oliver Vanges – „Urban Outdoor – Transformation of outdoor areas, activating urban environments and new trend sports within the outdoor area”

Oliver VangesOliver Vanges

Oliver Vanges jest konsultantem ds. rozwoju w stowarzyszeniu The Danish Foundation for Culture and Sports Facilities. Jest jednym z czołowych europejskich ekspertów w dziedzinie nowych idei w kulturze, rekreacji oraz obiektów sportowych. Pomoże odpowiedzieć na pytanie: w jaki sposób połączyć wymagania architektoniczne i funkcjonalne w naszych miastach z inspirującą przestrzenią do większej kreatywności oraz aktywności, lepszymi i nowymi możliwościami dla ludzi żyjących różnych miejscach.

Więcej informacji na stronie: www.loa-fonden.dk

Prof. Dr Ulrich Reinhardt – „Demographics – The demographic change and its effects on the outdoor market”

Prof. Dr Ulrich ReinhardtProf. Dr Ulrich Reinhardt

Głównym obszarem zainteresowań dr Urlicha Reinhardta są zagadnienia zmian w społeczeństwie, rekreacji, podróżach i zachowaniach konsumentów w obrębie zmian demograficznych.

Jest kierownikiem naukowym w BAT Foundation for Future Studies, profesorem na West Coast University of Applied Sciences, wykłada również na wielu innych uniwersytetach. 

Jako jeden z czołowych naukowców w dziedzinie demografii i zmian w obszarze modeli biznesowych jest także doradcą w instytucjach państwowych.  

[video:https://www.youtube.com/watch?v=RjyxIsE3V2g]

Jego publikacje są różnorodne, choć wszystkie są powiązane z tematem podróży, rekreacji oraz mobilności, w tym m.in. „United Dreams of Europe” (2011), „Freizeit-Monitor 2013”, „Generationenvertrag statt Generationenverrat” (2013), „30. Tourismusanalyse” oraz „Blickpunkt Zukunft” (obie z 2014 roku). Ponadto jest on redaktorem czasopisma naukowego „European Journal of Futures Studies”. 

Więcej informacji na stronie: www.zukunftsfragen.de.

Rejestracja 

Rejestracja na tegoroczne European Outdoor Summit jest otwarta. Wczesny koszt udziału to 490 euro plus 19 proc. VAT. Rejestracja po 1 sierpnia kosztuje 590 euro plus 19 proc. VAT. Zachęcamy do udziału!

Program i wszystkie informacje dostępne są na stronie: www.europeanoutdoorsummit.com.

***

European Outdoor Summit odbywa się pod patronatem portalu i magazynu 4outdoor Biznes


Partnerem European Outdoor Summit jest stowarzyszenie Polish Outdoor Group


KOMENTARZE

WORDPRESS: 0