HomeNowości z rynku

Thule prezentuje wszechstronny sportowy wózek dziecięcy wagi lekkiej – Thule Glide

Thule Glide to znakomity sportowy wózek dziecięcy, wyróżniający się niewielką wagą oraz nowoczesnym, aerodynamicznym kształtem – dzięki któremu doskonale sprawdzi się podczas spacerowania i biegania w dowolnym terenie. To jeden z najlżejszych produktów tego typu, a mimo to jest wyjątkowo stabilny i wyposażony w cały zestaw innowacyjnych funkcji.

Model Glide jest częścią rodziny produktów Active with Kids – w jej skład wchodzi sprzęt od podstaw zaprojektowany przez Thule z myślą o aktywnym spędzaniu czasu z dziećmi. Wózek jest dostępny w kolorze Dark Shadow (ciemny błękit) i pojawi się w sklepach jesienią bieżącego roku.

Thule, wózek GlideThule, wózek Glide

Thule Glide jest wyposażony w zestaw innowacyjnych funkcji dla osób, które chcą biegać z małymi dziećmi, niezależnie od ukształtowania terenu i pory roku. Aby uczynić bieganie wygodnym i bezpiecznym, wózek ma zamontowane na sztywno przednie koło (gwarantujące stabilność podczas szybkiego przemieszczania się). W pełni regulowany uchwyt zapewnia biegaczowi pewny chwyt i stabilność, zaś aktywowany ręcznie hamulec gwarantuje bezpieczeństwo. Koła – dwa 18-calowe z tyłu i jedno 16-calowe z przodu – wyposażono w łożyska najwyższej jakości. O komfort małego pasażera dba nowatorskie tylne zawieszenie.

Zamontowane w Thule Glide siedzenie jest oczywiście w pełni wyściełane oraz regulowane (od pozycji prawie leżącej do siedzącej), a składany wielostopniowy baldachim z okienkiem umożliwiającym rodzicowi zerkanie na dziecko w pełni chroni przed słońcem. Dodatkowymi atutami wózka są: możliwość złożenia go jedną ręką oraz liczne akcesoria dodatkowe (np. adapter do fotelika samochodowego, tacka dla dziecka, osłona przeciwdeszczową oraz moskitiera). 

Thule Glide – najważniejsze cechy:
Waga: 9,9 kg
Rozmiar – rozłożony: 89×35,5×53,3 cm (długość, głębokość, wysokość)
Kolor: Dark Shadow /Thule Blue

Thule Glide spełnia wymagania poniższych standardów bezpieczeństwa: 
EN 1888, ASTM F833, Health Canada SOR/85-379

Thule Glide jest częścią kategorii produktów Thule Active with Kids Sport Series – w jej skład wchodzą m.in. wielofunkcyjne wózki dziecięce Thule Chariot, fotelik rowerowy Thule Ride Along oraz przyczepka rowerowa Thule Coaster.

Wózek Thule Urban Glide może być przeznaczony do spacerowania z dziećmi w wieku 0-6 miesięcy (gdy przewożone jest takie dziecko, bieganie z wózkiem nie jest zalecane). Jeśli rodzic zamierza biegać z dzieckiem, musi ono być starsze niż sześć miesięcy i nie powinno ważyć więcej niż 23 kg (warunkiem koniecznym jest też samodzielne utrzymywanie głowy).

Wózek będzie dostępny w sprzedaży od 1 października 2014 r.

Więcej informacji o produktach Thule znaleźć można na stroniewww.thule.com

Thule Glide nagrodzony OutDoor Industry Award

Thule Glide zdobył w tym roku prestiżową nagrodę OutDoor Industry Award.

Jesteśmy dziś szczęśliwi i dumni – nagroda OutDoor Industry Award jest potwierdzeniem, że udało nam się stworzyć innowacyjny produkt, który zdecydowanie wyróżnia się w segmencie outdoorowym – skomentowała Alana Baxter, International Product Manager działu Thule Active With Kids – W tym roku po raz pierwszy zostaliśmy wyróżnieni w ten sposób na targach Outdoor – przyznam, że bardzo przyjemne jest znalezienie się w gronie najważniejszych graczy na rynku.

Nagroda OutDoor Industry Award jest cenionym na całym świecie wyrazem uznania dla twórców nowoczesnych, innowacyjnych produktów w segmencie outdoorowym. Wyróżnienie to wręczane jest podczas targów Outdoor w niemieckim Friedrichshafen.

Informacja prasowa marki Thule

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0