HomeNowości z rynku

Francuskie liofilizaty MX3 Aventure dostępne na polskim rynku

MX3 Aventure to francuska marka ultralekkich i pożywnych liofilizatów dla ludzi aktywnych. Wielka pasja jaką wkładają w swoją pracę wraz z francuskim zamiłowaniem do gotowania przekładają się na niebanalne i pyszne dania liofilizowane w 40 smakach. Liofilizaty wyróżniają się również praktycznymi rozwiązaniami zastosowanymi w opakowaniach, co zdecydowanie ułatwia przygotowanie posiłku w warunkach turystycznych.

***

Francuska firma Titok powstała w 1996 roku. Pod marką MX3 produkuje ultralekką żywność liofilizowaną oraz wysokiej klasy dodatki żywieniowe dla sportowców, między innymi dla kolarzy. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na duże zaufanie wśród maratończyków, triatlonistów, kajakarzy czy kierowców rajdowych, a przede wszystkim tysiąca turystów w Europie.

MX3 Aventure

Szeroka gama posiłków liofilizowanych sygnowana marką MX3 Aventure jest adresowana do szerokiego grona odbiorców – od profesjonalnych sportowców, w tym kolarzy czy biegaczy, poprzez uwielbiających ekstremalne wyzwania w wysokich górach, po lubujących się w aktywnym wypoczynku turystów pieszych czy samochodowych. Każdy posiłek jest odpowiednio zbilansowany, by dostarczyć niezbędnych składników organizmowi i tym samym zapewnić energię do dalszej aktywności.

Niewątpliwym atutem dań liofilizowanych są zastosowane przez producenta praktyczne rozwiązania w przypadku opakowań. Umieszczenie miarki wewnątrz ułatwia precyzyjne napełnienie wodą bez konieczności noszenia ze sobą dodatkowych przedmiotów do odmierzania płynów. Zamknięcie dania po dodaniu wody zapewnia zastosowany ZIP.

Informacja prasowa 8a.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 10 lat ago

    Jadłem. Miałem przyjemność zjeść trzy smaki i było OK.