HomeNowości z rynku

Brubeck Laureatem projektu Znak Jakości KidZone

„Nie wychodź, bo zmarzniesz!” – jak często zdarza się, że dziecięcą radość z zabawy na świeżym powietrzu studzi ta przestroga? Tymczasem aktywne dzieci to szczęśliwe dzieci. Wie o tym każdy kochający rodzic.Nie ma złej pogody na dobrą zabawę. Wystarczy tylko zadbać o komfort i ciepło naszych maluchów. Marka Brubeck – producent odzieży termoaktywnej, między innymi linii dedykowanej najmłodszym – doskonale wie, jak to zrobić. Dlatego została wyróżniona Znakiem Jakości KidZone. 

Znak Jakości KidZone to projekt ekskluzywnego magazynu dla rodziców KidZone Quality Magazine. Przyznawany jest najwyższej jakości produktom i usługom kierowanym do segmentu rodzinnego, a w szczególności do dzieci. Wszystko po to, by promować firmy, dla których troska o podnoszenie standardów jakości produktów dla najmłodszych jest stałym celem. Za jakością idzie bowiem wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort użytkowania. A przecież to właśnie ci mali konsumenci potrzebują ich najbardziej, by się zdrowo i szczęśliwie rozwijać.

Marka Brubeck jest jedną z firm, które doceniono za stawianie na jakość i za wysiłek wkładany we wdrażanie nowoczesnych rozwiązań pro-dziecięcych. Odzież dedykowaną dzieciom Brubeck proponuje w liniach: THERMO i EXTREME MERINO i COMFORT COTTON JUNIOR . Thermo i Extreme Merino to kolekcje przygotowane z myślą o aktywności na świeżym powietrzu w chłodniejsze dni. Bluzy i spodnie wykonane są w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. W trosce o poczucie komfortu cieplnego małych amatorów ruchu na świeżym powietrzu, ubrania zostały wyposażone w szereg właściwości poprawiających funkcjonalność. Wewnętrzna warstwa dzianiny szybko odprowadza pot z powierzchni skóry, a zewnętrzna pomaga zapobiega wyziębieniu. Struktura siatki w miejscach, w których dziecko poci się najbardziej, pomaga odprowadzić nadmiar wilgoci. Miejsca łokci i kolan zostały wzmocnione dla uniknięcia otarć i dodatkowego ocieplenia. Bezuciskowe ściągacze przy nadgarstkach, szyi oraz na biodrach ograniczają ryzyko przedostawania się zimnego powietrza pod dzianinę, a szerokie strefy RIB wzdłuż linii tali zapewniają idealne dopasowanie do sylwetki i gwarantują swobodę ruchów, nawet podczas najbardziej szalonej zabawy. Nie zapomniano też o wrażliwości młodej, delikatnej skóry – dzianina posiada właściwości antyalergiczne i bakteriostatyczne, nie powoduje podrażnień i uczuleń oraz hamuje powstawanie brzydkich zapachów.

Comfort Cotton Junior to nowa kolekcja bawełnianej bielizny sprawdzającej się na co dzień i od święta. Może być wykorzystywana jako pierwsza warstwa, zarówno pod ubrania sportowe jak i szkolny mundurek. Dzieci pokochają ją za delikatność bawełny, która sprawia, że bielizna jest jak druga skóra. Rodzice zaś za bezpieczeństwo i komfort, jakie daje ich pociechom. Bawełna bowiem pozwala ciału oddychać, więc sprawdzi się nie tylko podczas chłodnych, ale i bardzo ciepłych dni. To materiał, który doskonale dopasowuje się do sylwetki, nie ogranicza ruchów. Uniwersalność kroju sprawia, ze bieliznę można włożyć na każdą okazję, więc każdego dnia maluchy mogą czuć komfort, jaki daje bawełna. 

Potwierdzeniem bezpieczeństwa dziecięcej odzieży marki Brubeck jest certyfikat Öko-Tex Standard 100, który posiada. Dzięki niemu mamy pewność, że ubrania są ekologiczne, nie zawierają związków rakotwórczych, barwników azotowych ani metali ciężkich. Posiadają PH o wartości ludzkiej skóry, pod każdym względem spełniając wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu dla wyrobów dziecięcych.

Dziecięce kolekcje od Brubecka przełamują stereotyp mówiący, że wygoda i komfort cieplny są zarezerwowane na zimowe ferie i górskie wycieczki. Doskonale nadadzą się zarówno do codziennego użytkowania w domu i w szkole, jak i do wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu w dni, kiedy temperatura spada. Znajdą wśród nich coś dla siebie nie tylko amatorzy zimowych wypraw z dziećmi na narty i skiboard, ale także i ci, którzy na co dzień – latem, zimą, podczas spacerów po parku i nauki – chcą, by dziecięcy strój w niczym nie ograniczał funkcjonowania malucha.

Więcej o nagrodzonych kolekcjach na www.brubeck.pl

Informacja prasowa marki Brubeck

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0