HomeRynek outdoor

Wizyta przedstawicieli polskich sklepów w fabryce marki Hanwag

W dniach od 4 do 7 września, przedstawiciele polskich sklepów outdoorowych wyjechali do Niemiec na szkolenie produktowe i wizytę w bawarskiej fabryce obuwia marki Hanwag.

Organizatorem wyjazdu była firma Fenix Eastern Europe GmbH, przedstawiciel marek Fjallraven, Hanwag, Brunton i Primus.

W ciągu trzech dni uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z procesem produkcyjnym obuwia Hanwag, obejrzenia prezentacji pozostałych marek z portfolio firmy Fenix i zapoznania się z planami rozwoju na polskim rynku.

Wizyta przedstawicieli polskich sklepów w fabryce marki Hanwag (fot. Hanwag)Wizyta przedstawicieli polskich sklepów w fabryce marki Hanwag (fot. Hanwag)

Szkolenie nie ograniczało się wyłącznie do teorii, uczestnicy zwiedzili fabrykę obuwia, śledząc pełen proces produkcyjny buta i zapoznając się z materiałami stosowanymi przez firmę Hanwag.

Otrzymali również pakiety sprzętu do testów, m.in. buty Hanwag Ancash GTX, plecaki, polary, koszulki Fjallraven oraz ładowarkę/bank energii marki Brunton.

Wizyta przedstawicieli polskich sklepów w fabryce marki Hanwag (fot. Hanwag)Wizyta przedstawicieli polskich sklepów w fabryce marki Hanwag (fot. Hanwag)


Następnie cała grupa wyruszyła w teren. Dwudniowy trekking w bawarskich Alpach zweryfikował umiejętności uczestników i właściwości odzieży oraz obuwia. Oba testy wypadły doskonale, zarówno sprzęt jak i ludzie podołali wyzwaniu i grupa zeszła z gór zmęczona, ale w doskonałych humorach.

Wizyta przedstawicieli polskich sklepów w fabryce marki Hanwag - trekking (fot. Hanwag)Wizyta przedstawicieli polskich sklepów w fabryce marki Hanwag – trekking (fot. Hanwag)

Wierzymy, że tego typu wyjazdy dają odpowiedź na pytanie, co mamy na myśli, mówiąc „obuwie Hanwag, to ręczna robota najwyższej próby”. Każdy uczestnik miał okazję sprawdzić sprzęt i odzież na sobie i mamy nadzieję, wróci do sklepu, bogatszy o nową wiedzę i doświadczenia terenowe.

Jakub Rymowicz
HBMM (przedstawiciel Fenix Eastern Europe GmbH w Polsce)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0