HomeRynek outdoor

4F otwiera kolejne salony w październiku

W październiku marka 4F kontynuuje jesienny plan otwarć salonów. Do końca miesiąca rozpoczną działalność kolejne 4 lokalizacje.

W pierwszej połowie października na mapie salonów 4F przybyły 4 nowe lub zmodernizowane lokalizacje. Ale to nie koniec dynamicznego rozwoju sieci handlowej marki w bieżącym miesiącu! 17 października nowy salon marki 4F rozpocznie działalność w Galerii Piła.

Sklep 4F (fot. 4F)Sklep 4F (fot. 4F)

Natomiast 24 października w Starej Przędzalni w Żyrardowie rozpocznie działalność sklep, który przeszedł remodeling. Miesiąc zakończy się otwarciem aż dwóch nowych lokalizacji – jednej w iławskiej Galerii Jeziorak oraz drugiej w krakowskim Parku Handlowym Zakopianka.

Łączna powierzchnia otwieranych salonów wyniesie ponad 500 mkw. Po tych zmianach ilość nowych sklepów 4F wzrośnie do 137 punktów w całym kraju.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również  profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale. 

Informacja prasowa marki 4F

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0