HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Sponsorzy 12. Krakowskiego Festiwalu Górskiego

Przed nami 12. edycja Krakowskiego Festiwalu Górskiego, który odbędzie się w dniach od 5 do 7 grudnia w salach Uniwersytetu Ekonomicznego. Tegoroczną edycję wspiera 12 czołowych firm i marek outdoorowych. 

Krakowski Festiwal Górski jest jednym z największych i najważniejszych spotkań ludzi gór i wspinaczki w Polsce oraz w Europie. Na festiwalowej scenie o swoich osiągnięciach opowiadają największe gwiazdy wspinaczki i alpinizmu, niemniej ważne jest, że to właśnie w przestrzeniach KFG odbywają się najważniejsze dyskusje dla środowiska górskiego. Festiwal to również doskonałe kino górskie w ramach dwóch konkursów – międzynarodowego i polskiego, prelekcje podróżników, fanów białego szaleństwa i taternictwa jaskiniowego, warsztaty szkoleniowe, wystawy forografii, emocje sportowe podczas Mistrzostw Polski w Boulderingu oraz kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego.

Festiwal nie mógłby się odbyć bez sponsorów, którzy w zamian za wsparcie KFG mogą liczyć na pokazanie się przed blisko pięciotysięczną publicznością złożoną z miłośników górskich i wspinaczkowych aktywności. 

W tym roku Złotym Sponsorem KFG została marka Marmot. Srebrnymi Sponsorami są Petzl i Tirol. Brązowymi Sponsorami zostały marki: Aku, CAMP, Directalpine, HiMountain, ISPO Munich, Nikwax, Polar Sport, Teva oraz Thule.

Więcej informacji o 12. Krakowskim Festiwalu Górskim znajduje się na stronie www.kfg.pl.  

Złoty Sponsor 12. Krakowskiego Festiwalu Górskiego

Srebrni Sponsorzy 12. Krakowskiego Festiwalu Górskiego

Brązowi Sponsorzy 12. Krakowskiego Festiwalu Górskiego


KOMENTARZE

WORDPRESS: 0