HomePrasa outdoorowa

Pure Powder – nowa jakość dla polskich fanów freeride’u

Widzowie, którzy mieli okazję odwiedzić październikowe kinowe pokazy filmów narciarskich i snowboardowych, organizowane w ramach Pure Powder Tour, mogli także zobaczyć zupełną nowość – polski drukowany magazyn freeride’owy „Pure Powder”.

Będący nową pozycją „Pure Powder” jest w pewien sposób spadkobiercą istniejącego dawniej magazynu „Poza Trasą”, przy czym autorzy postanowili przenieść swoje wydawnictwo na zupełnie inny poziom.

Wydawcy „Pure Powder” to grupa pasjonatów, która postawiła sobie za cel stworzenie magazynu najwyższej jakości, mogącego bez kompleksów zająć miejsce na półce obok tego typu gazet z krajów alpejskich, zza oceanu czy ze Skandynawii. Jakość i dbałość o szczegóły można zauważyć na wielu płaszczyznach – począwszy od unikalnych, tworzonych wyłącznie na użytek magazynu treści, przez niepublikowane wcześniej zdjęcia od najlepszych fotografów światowej sławy, nowoczesny i atrakcyjny skład graficzny, dobór papieru, a skończywszy na druku na najlepszych maszynach drukarskich.

„Pure Powder” jest polskim magazynem, stąd czytelnicy znajdą w nim dużo treści stworzonych przez polskich narciarzy i snowboardzistów, a także zdjęcia polskich fotografów specjalizujących się w uwiecznianiu freeride’u. Twórcy magazynu otwarci są na współpracę z każdym, kto dostarczy niepublikowane wcześniej treści wysokiej jakości – tym samym, „Pure Powder” staje się projektem, w którego tworzenie może być zaangażowane całe polskie środowisko freeride’owe.

Magazyn wydawany będzie raz w roku przed sezonem zimowym, a w pierwszym numerze czytelnicy znajdą m.in. zdjęcia takich sław fotografii sportów ekstremalnych jak Oskar Enander czy Tero Repo, przeczytają ekskluzywny wywiad z największą światową gwiazdą snowboardu Xavierem De Le Rue, poznają sylwetki ciekawych postaci polskiego freeride’u takich jak narciarze-himalaiści Andrzej Bargiel i Aleksander Ostrowski czy działającego w lokalnych górach i z powodzeniem łączącego pracę z pasją Michała Trzebuni. Dodatkowo, można dowiedzieć się jak zjeżdża się na nartach z wulkanów w Gruzji, Armenii i Iranie, zapoznać się z opinią klimatologa i filozofa na temat nadchodzącej zimy, a na tym nie koniec!

Magazyn „Pure Powder” dostępny jest w sprzedaży internetowej za pośrednictwem Powdershop.pl (http://bit.ly/PurePowderMag). Jednocześnie budowana jest stacjonarna sieć dystrybucji w oparciu o dobre sklepy narciarskie, snowboardowe i outdoorowe. Najnowsze informacje dotyczące dostępności magazynu można zawsze znaleźć na stronie www.pure.powder.pl, która jest jednocześnie portalem prezentującym najświeższe wiadomości dla wszystkich fanów freeride’u.

 Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0