HomeRynek outdoor

Na Śląsku został otwarty Sklep Górski

Dwupoziomowy sklep ze sprzętem i odzieżą outdoorową, w którym można kupić ponad 9 tysięcy produktów prawie 50 marek jest już otwarty. Takie rzeczy tylko na Śląsku!

Sklep górski, który ma 150m2 powierzchni, został właśnie otwarty w Czeladzi, przy ulicy Borowej 1. Będzie można kupić w nim sprzęt wspinaczkowy, biwakowy, odzież górską, śpiwory puchowe i wiele innych podobnych rzeczy. Takiego miejsca brakuje w tym rejonie Polski, dlatego powstał Sklep Górski.

Śląsk i Małopolska to rejony, w których są duże środowiska wspinaczkowe, turystyczne, górskie. W tych regionach na każdym kroku można spotkać rozmawiających, o swoich podbojach, wspinaczy. Niestety do tej pory nie było tutaj outdoorowego sklepu stacjonarnego, który miałby bogaty i zróżnicowany asortyment – mówi Ireneusz Gosztyła właściciel Sklepu Górskiego.

Twórcy tego przedsięwzięcia chcą zapewnić swoim klientom przede wszystkim kompleksową i profesjonalną obsługę. W tym sklepie pracują ludzie, których pasją są góry, wspinaczka i podróże. Ci ludzie śledzą najnowsze trendy związane z rozwojem sprzętu i odzieży górskiej. Są to sprzedawcy wiedzący o co chodzi zaawansowanym wspinaczom czy miłośnikom górskich wędrówek, a jednocześnie potrafiący doradzić tym, którzy zaczynają swoją przygodę z outdoorowym sprzętem.

Polacy przywykli do tego, że w sklepach podróżniczych często jeśli coś już jest, to ma nieodpowiedni rozmiar albo nie ten kolor, którego szukali. My zamierzamy tę sytuację zmienić i wyrobić w Polsce nową markę Sklepów Górskich wzorowanych na naszych zagranicznych sąsiadach – twierdzi Ireneusz Gosztyła.

W Internecie można już dziś znaleźć wiele profesjonalnych sklepów outdoorowych, ale to nie to samo, co możliwość przymierzenia, sprawdzenia koloru i osobista rozmowa ze znającym się na rzeczy sprzedawcą. Okazuje się, że jest wielu klientów, którzy chcą robić zakupy w tradycyjny sposób.

Jest dużo osób, które wolą przyjść do sklepu. Chcą zobaczyć produkty, przymierzyć i porozmawiać z fachowcami. Wielu klientów ma ograniczone zaufanie do kupowania w internetowych sklepach – przyznaje Gosztyła, właściciel Sklepu Górskiego.

Bywa tak, że w wielu krajowych sklepach podróżniczych brakuje profesjonalnej obsługi czy odpowiedniej dbałości o klienta. Sklep Górski chce to zmienić.

Pierwsi klienci byli mile zaskoczeni naszą troską, asortymentem, a także możliwością zamówienia wszystkich niedostępnych towarów. Co ważne (dla naszych klientów) potrafimy podać konkretny termin odbioru zamówionego sprzętu. – opowiada Wojciech Tonder, kierownik Sklepu Górskiego.

Dlatego, jeśli tylko pojawicie się na Śląsku, odwiedźcie koniecznie Sklep Górski. Obsługa serdecznie zaprasza i z niecierpliwością czeka na nowych klientów.

Informacja prasowa, Matylda Młocka

Kontakt:

Sklep Górski

Ul. Borowa 1

41-250 Czeladź

http://www.sklepgorski.pl

Dojazd

KOMENTARZE

WORDPRESS: 4
 • comment-avatar
  Anonim 9 lat ago

  Gratulacje!. Gratulujemy samopoczucia! Na zdjęciach wygląda naprawdę… niesamowicie profesjonalnie. Naprawdę nowa jakość. Tak nowa, że jeszcze jej nie uczą na żadnych kursach visual merchandisingu 🙂

  • comment-avatar
   Anonim 9 lat ago

   I po co tam złośliwość
   Jejku. I po co tam złośliwość
   Jejku jejku

   • comment-avatar
    Anonim 9 lat ago

    Panie / Pani Jejku. Nie po co, tylko dlaczego.
    Może np dlatego:
    „My zamierzamy tę sytuację zmienić i wyrobić w Polsce nową markę Sklepów Górskich wzorowanych na naszych zagranicznych sąsiadach”
    Nie wiem jaką zagranicę miał autor na myśli, ale sądząc po zdjęciach, nie chodziło o kraje stojące na wyższym poziomie rozwoju niż Polska.

    • comment-avatar
     Anonim 9 lat ago

     wizul MASAKRA. Bez komentowania się obejdzie… kto ma oczy ten widzi… gorzej niż w starych HiMountainach i Skalnikach