HomeImprezy outdoor

Fjällräven i Brunton na Wintercamp 2015

Na tegorocznym Wintercamp 2015, największym zimowym biwaku szkoleniowym w Polsce, będzie można przetestować produkty szwedzkiej marki outdoorowej Fjällräven oraz amerykańskiej marki Brunton. Biwak odbędzie się w dniach 12-15 lutego 2015 w schronisku przy Turbaczu w Gorcach.

Wintercamp 2015 to już VI edycja imprezy edukacyjnej, podczas której uczestnicy mają możliwość udziału w cyklu szkoleń i warsztatów prowadzonych przez profesjonalistów,  w tym uczestnictwa w spotkaniach z alpinistami Ryszardem Pawłowskim i Januszem Gołębiem. Celem organizacji biwaku jest edukacja w zakresie aktywnej i rozsądnej turystyki zimowej. W tym roku partnerami tego wydarzenia zostały marki Fjällräven oraz Brunton.

Sponsor biwaku, Fjällräven, to szwedzka marka o ponad 50-letniej historii produkująca funkcjonalne i trwałe ubrania outdoorowe oraz sprzęt plenerowy taki jak namioty, śpiwory i plecaki. Podczas biwaku będzie można przetestować namioty i śpiwory Fjällräven, a także zobaczyć jak w praktyce wygląda woskowanie odzieży wykonanej z materiału G1000 – niezwykle trwałej, oddychającej oraz wiatro- i wodoodpornej tkaninie, której stopień impregnacji można dostosować do warunków pogodowych. Ponadto, uczestnicy biwaku, którzy przyjadą w swoich ubraniach marki Fjällräven mogą liczyć na ich profesjonalne, darmowe woskowanie.

Partnerem technologicznym wydarzenia jest także amerykańska marka Brunton od lat specjalizująca się w produkcji kompasów, a także banków energii, czy elektronicznych systemów ocieplających. Brunton to rozwiązanie dla tych, którzy w sprzęcie poszukują niezawodności i praktyczności. Podczas Wintercamp 2015 będzie można przetestować maty solarne, banki energii, elementy grzewcze oraz kompasy Brunton, które dodatkowo zaprezentowane będą w jednym z bloków szkoleniowych podczas wydarzenia.

Do zobaczenia!

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0