HomeNowości z rynku

Polartec poleca na wiosnę i lato

Polartec® dostawca najwyższej jakości dzianin i materiałów z membraną rozpoczyna sezon wiosenno-letni, poszerzając swoją ofertę o kolejne innowacyjne produkty. Wiosną 2015 roku w sklepach znajdą się nowe, zaawansowane technicznie modele odzieży zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

POLARTEC® ALPHA®

W nadchodzącym sezonie na szczególną uwagę zasługuje dzianina Polartec® Alpha®. Alpha® ma wojskowy rodowód – została stworzona na potrzeby amerykańskich służb specjalnych, a co za tym idzie musiała sprostać niezwykle wysokim wymaganiom postawionym przez wojsko. Zgłoszono zapotrzebowanie na ocieplinę, która będzie ciepła, wiatroodporna, szybkoschnąca i wytrzymała, a przy tym zachowa wysoką oddychalność. Sztab specjalistów mając na uwadze te wytyczne stworzył dzianinę Polartec® Alpha®, która w testach przeprowadzonych przez wojsko wypadła najlepiej spośród wszystkich testowanych materiałów. Obecnie dostępna jest także w różnych modelach odzieży outdoorowej.

ADIDAS OUTDOOR – TERREX SKYCLIMB TOP

 ADIDAS OUTDOOR – TERREX SKYCLIMB TOPADIDAS OUTDOOR – TERREX SKYCLIMB TOP

Bluza Adidas Terrex Skyclimb to bezprecedensowe połączenie ociepliny syntetycznej Polartec® Alpha® oraz dzianiny Polartec® Power Grid®. Model ten idealnie sprawdza się zarówno jako termoaktywna warstwa bazowa, jak i warstwa izolacyjna. To zasługa zestawienia wspomnianych wcześniej dwóch dzianin – świetnie oddychającej Polartec® Power Grid®, która błyskawicznie odprowadza wilgoć oraz Polartec® Alpha®, która zapewnia komfort termiczny zarówno podczas aktywności, jak i odpoczynku. Ta kombinacja dzianin Polartec® sprawiają, że bluza Adidas Terrex Skyclimb doskonale sprawdza się w szerokiej gamie aktywności outdoorowych.

MARMOT ISOTHERM ½ ZIP

 MARMOT ISOTHERM ½ ZIPMARMOT ISOTHERM ½ ZIP

Tym razem ocieplina Polartec® Alpha® została wykorzystana przez amerykańską markę Marmot. Owocem tej współpracy jest kurtka Marmot Isotherm ½ Zip. To niezwykle lekki model, który charakteryzuje się wysokimi parametrami oddychalności. Unikalne cechy dzianiny Polartec® Alpha® sprawiają, że kurtka jest lekka, a przy tym zapewnia doskonały komfort termiczny.

EIDER BLOW ALPHA

EIDER BLOW ALPHAEIDER BLOW ALPHA 

Kolejny model, w którym dzianna Polartec® Alpha odgrywa główną rolę. Kurtka Eider Blow została stworzona z myślą o wszystkich, którzy potrzebują izolacji termicznej adekwatnej do podejmowanej przez nich aktywności. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, Polartec® Alpha® zastępuje kilka warstw odzieży. Dzięki temu użytkownicy nie muszą martwić się o zakładanie czy zdejmowanie kolejnych warstw w zależności od intensywności wysiłku. Kurtka ta idealnie sprawdzi się podczas wiosennych wypadów w góry i nie tylko.

MILLET LTK ACTIVIST ZIP SS

 MILLET LTK ACTIVIST ZIP SSMILLET LTK ACTIVIST ZIP SS

Z myślą o sezonie letnim marka Millet wprowadza na rynek koszulkę LTK Activist Zip SS. Do jej stworzenia użyto dzianiny Polartec® Power Grid®, która dzięki strukturze kratki doskonale oddycha, szybko odprowadza wilgoć i jest wyjątkowo lekka. Dzianina ta została wzbogacona o powłokę antybakteryjną Polygiene® dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Wyżej wymienione cechy materiału sprawiają, że koszulka Millet LTK Activist to doskonały wybór dla tych, którzy lubią latem angażować się w różne formy aktywności outdoorowych.

Informacja prasowa marki Polartec

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0