HomeNowości z rynku

Nowa kolekcja marki Directalpine już dostępna

Dopiero pożegnaliśmy się z zimą, tymczasem do sklepów już trafia najnowsza kolekcja marki DIRECTALPINE – Lato 2015. Najlepszy dowód, że idzie wiosna!

Kolekcja Directalpine na lato 2015 (fot. Günther Göberl (Verticalscope), Maximilian Lottmann)Kolekcja Directalpine na lato 2015 (fot. Günther Göberl (Verticalscope), Maximilian Lottmann)

W najnowszej kolekcji, bardziej niż dotychczas DIRECTALPINE stawia na indywidualność – jak sami o sobie piszą:

Nie potrzebujemy być częścią globalnych trendów i rynkowych przepychanek. Nie wchodzimy w to. Nie musimy być wszędzie, bo nie chcemy stanowić części rynku masowego. Tworzymy odzież współpracując i wspierając małych, niezależnych dostawców. Robimy ją w Europie. Gramy fair–play. Jedyny wyścig, w którym chcemy brać udział, to ten za jakością i funkcjonalnością naszych produktów. A zadowolenie użytkowników, wysoka ocena naszych klientów i partnerów biznesowych są najważniejszymi wyznacznikami naszego sukcesu. Podobnie jak wy kochamy przygodę – kochamy naturę, przestrzeń, dzikie oblicza gór i lasów. Dlatego z troską myślimy o przyszłości naszego otoczenia. Tworzymy produkty w ekologiczny sposób, by miały jak najmniejszy wpływ na jakość środowiska.

Kontrola jakości w laboratorium DirectalpineKontrola jakości w laboratorium Directalpine

Tyle tytułem wstępu. Jaka jest letnia kolekcja? Jak zawsze wierna priorytetom marki DIRECTALPINE: funkcjonalność, jakość i niezależna, zgodna z duchem outdooru tożsamość. Kolorystycznie – jak najbardziej kojarzy się z naturą – tego lata przeważają soczyste zielenie i błękity.

Mocnym punktem kolekcji jest prestiżowa, bardzo techniczna seria Mountain TOP. Są tu sprawdzone klasyki w nowych kolorach (kurtki Guide, Revolution), softshell Cerro Torre – w nowej odsłonie, z lżejszego, miększego materiału i poprawionym kroju. A także ciekawostki jak Tornado – lekka kompaktowa kurtka wiatroodporna, czy Dru – lekka ale pancerna bluza z kapturem.

Seria Mountain TOP - kurtkiSeria Mountain TOP – kurtki

Jak zwykle silną pozycją w kolekcji są spodnie. W serii Mountain TOP: mocne, lekkie i wielofunkcyjne spodnie Cruise, oraz wybitne, bardzo techniczne spodnie o hybrydowej konstrukcji – Cascade i Cascade Light – dla tych, co mają wyczynowe podejście do outdooru.

Seria Mountain TOP- spodnieSeria Mountain TOP- spodnie

Seria Outoor Active obfituje w modele o różnych funkcjonalnościach:

  • spodnie z naciskiem położonym na wytrzymałość – bestsellery DA: Patrol, Mountainer, Badile;
  • wygodne podczas używania w wysokich temperaturach, szybkoschnące i lekkie: Cortina, Pelmo;
  • niezawodne nawet w tropikach – z odpinanymi nogawkami i zabezpieczeniem Antimosquito: Sierra, Borneo, Beam, Nelson.

Seria Outoor Active - spodnieSeria Outoor Active – spodnie

Klasą samą w sobie jest kolekcja wspinaczkowa: dotychczasowe bestsellery, spodnie dedykowane wspinaczom, Kaiser i Civetta doczekały się uzupełnienia w postaci kurtki Tacul i Gaia. Razem stanowią zestaw nie do zdarcia i wytrzymają każdą wyprawę na wielodniowe wspinanie w góry czy mały wypad w skałki.

A specjalne dla tych, którzy najbardziej upodobali sobie bouldering – dedykowane są zadziorne i designerskie modele z elastycznej bawełny Joshua i Yuka. Oprócz atrakcyjnego wyglądu (sprawdzą się również w codziennym użytkowaniu) atutem jest rozciągliwy materiał i specjalna konstrukcja, która nie krępuje ruchów podczas wspinania.

Seria ClimbingSeria Climbing

Kolekcja Lato 2015 dostępna jest w sklepach:

Katalog S15: https://dl.dropboxusercontent.com/u/21953413/Directalpine-summer-2015-EN.zip

Strona producenta: http://www.directalpine.com/products

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0