HomeRynek outdoor

Nowy sklep GO Sport w Elblągu

27 marca w Galerii CH Ogrody przy ul. Pułkownika Dąbka 152 odbędzie się otwarcie pierwszego sklepu GO Sport w Elblągu. Wydarzenie połączone jest z oficjalnym otwarciem centrum handlowego w nowej odsłonie, tuż po rozbudowie i liftingu.

Na zaproszenie GO Sport w roli gościa specjalnego wystąpi znana i lubiana aktorka i miłośniczka sportu – Joanna Jabłczyńska.

Od godziny 9.00 na klientów GO Sport czekać będzie mnóstwo niespodzianek,
a profesjonalni doradcy pomogą wybrać najodpowiedniejszy sprzęt i posłużą fachową radą podczas zakupów.

Klienci, którzy nabędą produkty o wartości powyżej 200 zł, mogą otrzymać bon w wysokości 100 złotych – pełny regulamin akcji promocyjnej dostępny jest w sklepie oraz w siedzibie organizatora.  GO Sport przygotował także atrakcyjniejsze ceny na wybrane produkty: m.in. buty biegowe męskie i damskie Galactic marki Adidas w cenie 99 złotych oraz rower górski męski BERG marki Kross za 999 złotych.

Wraz z marką Adidas GO Sport zaproponował atrakcję zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Speed Gun, bramka mierząca siłę strzału, z pewnością będzie gratką dla każdego fana piłki nożnej.

Aktywnie promująca sport Joanna Jabłczyńska pojawi się w salonie GO Sport o godzinie 10.00 w charakterze gościa specjalnego. Każdy z obecnych będzie mógł porozmawiać z nią o przygotowaniach do treningów czy pasji, jaką może stać się bieganie czy jazda na rowerze.

GO Sport oferuje szeroki asortyment produktów sportowych do kilkudziesięciu dyscyplin, takich jak running, rowery, rolki, fitness, pływanie czy tenis. Aby ułatwić klientom odnalezienie produktów przeznaczonych do konkretnych sportów, w sklepach stworzone zostały specjalne strefy – GO RUN, GO FIT, GO FOOT, GO SWIM czy MISS GO dla kobiet.

Cieszymy się, że dzięki nowemu salonowi będziemy mogli promować sportowy tryb życia także w Elblągu. Chcemy zarażać mieszkańców tego pięknego miasta naszą pasją – mówi Aleksandra Bojarska, Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej i PR w GO Sport. Do współpracy zaprosiliśmy Joannę Jabłczyńską, lubianą i cenioną aktorkę znaną z ogromnego zamiłowania do sportów, a w szczególności do biegania i jazdy na rowerze. Mamy nadzieję, że jej entuzjazm udzieli się także naszym klientom – dodaje.

Dwupoziomowy sklep zajmie powierzchnię ponad 1,2 tys. mkw. na parterze oraz pierwszym piętrze. Po otwarciu nowego punktu sieć będzie liczyć 27 salonów w całej Polsce.

To pierwsze otwarcie nowego sklepu GO Sport w 2015 roku, ale w planach są już kolejne. Sieć stawia na dalszy rozwój, dotarcie do nowych klientów w kolejnych miastach i promocję aktywnego i zdrowego trybu życia.

***

GO Sport jest siecią sklepów sportowych o zasięgu międzynarodowym, należącą do Grupy GO Sport – jednego z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0